facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Uyumlu Ücretsiz CD / DVD Yakma Programları

Bizim milletimiz Msn'e alışınca gözü başka hiçbir sohbet yazılımını görmüyor.Nero'ya da aynı şekilde abone olmuş durumdayız.Ama malesef  Nero 6 ve 7 sürümleri Windows 7 ile tam uyumlu çalışmıyor.Nero 9 (buradan indirebilirsiniz) Windows 7 ile tam uyumlu ama ücretli.Boyutuda oldukça büyük.Bilgisayarın her köşesini fethetmek istiyor(:.Crack, etkinleştirme gibi sıkıntılara girmeye hiç gerek yok.Boyutu küçük ve Nero ile aynı görevi yapan, Windows7 destekli, üstelik ücretsiz harika programlar var;

1-Ashampoo® Burning Studio 6.77 Free
 
Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.Türkçe Dil desteği vardır.Ashampoo Burning Studio 6.77 %100 Windows 7 uyumludur.Blu-Ray'a desteği olması en büyük özelliğidir.
Ashampoo Burning 6.77 programını indirmek için buraya tıklayın.(8.27 mb)

ImgBurn v2.5.0.0
Imgburn v2.5 ücretsiz ve Windows 7 desteklidir.Hoş ve kullanışlı bir arayüze sahip.Kullanımı çok basit vet Türkçe dil desteği vardır.ImgBurn ile tüm disk imajları ile çalışabilirsiniz. ISO, BIN ve benzeri dosyaları açabilir, yeni oluşturabilir veya diske yakabilirsiniz.Imgburn v2.5.0.0 programını indirmek için buraya tıklayın.Türkçe dil desteği için buradaki ufak dosyayı indirin.

Burn Aware Free 2.4.4
Burn Aware Free 2.4.4 Arayüzü güzel ve blue ray dahil her medyayı destekleyen bir program.Windows 7 ile uyumlu çalışmaktadır.Ücretli bir üst versiyonu Burn Aware Free 2.4.4 Home ile arasında pek bir fark yoktur.İhtiyaclarımızı karşılayabilecek bir program.Tek kusuru Türkçe dil desteği olmamasıdır.Ama arayüzün iconlarla basit tasarlanmış olması Dil desteğine pek fazla ihtiyaç duymuyor.Windows 7 uyumlu Burn Aware Free 2.4.4 programını indirmek için buraya tıklayın.

4 yorum :

 1. Adsız15:58

  ashampoo iyiymiş.teşekürler

  YanıtlaSil
 2. Adsız19:46

  ashampoo beyendim teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. uzun zamandır kırık olan linkler yenilendi.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...