facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Özel Gadget Türkçe (Radyo-Sistem, Sürücü Durum)

Bu gadget yapılmamış, düzenlemiştir.Anlık Cpu, Ram ve Sürücü izleme bir arada.Bunun yanında en büyük özelliği Türk radyolarının gadget'e eklenmiş olması.Aynı zaman da dizüstü kullanıyorsanız pil durumunu da görebilirsiniz resimdeki gibi.Geri dönüşüm kutusu ve tarih'te vardır.Gadget Türkçedir.Ama ordada Türkçe dil gerektiren bir durumda yoktur ortada.Beni bu küçük gadget'i kullanmaya iten en büyük sebep cpu, ram ve sürücüleri izlerken aynı zamanda radyo dinliyorum ve sistem kaynaklarında ciddi bir yükseliş göremiyorum.Gadget gerçkenten çok stabil çalışıyor.
Ben Slow Türk hayranıyım.Uzun zamandır tarayıcı üzerinden dinliyordum.Bu gadget'i o yüzden çok sevdim (:
Kanal listesinde neredeyse tüm Türk radyoları mevcut.Yalnız renk düzenleme özelliği yok gadget'in.Temanıza uymuyorsa size tavsiyem opaklık vererek durumu kurtamaya çalışın (:

Kimsenin hakkını yemek istemem bu gadget'i ben düzenlemedim.Ben büyük bir sitede gördüm.Yayımlayan arkadaş ben düzenledim diyor ama google'da araştırınca başka bir yerde daha başka bir user'in aynı konuyu yayımlamış olduğunu gördüm.Yani bir c/p olayı var herzamanki gibi (: Neyse kimin yaptığına emin olamadığım için kaynak linki vermicem..Hakkını helal eder umarım.

Bu gadget'i indirmek için buraya tıklayın.

11 yorum :

 1. Bu gadget ram'den çok yiyor zannedersem..

  YanıtlaSil
 2. 6 mb ram yiyor sadece (:

  YanıtlaSil
 3. bende rocket dock ve bu gadget var ve %35 ramdan götürüyor :S Rocket'i kapattığımda sadece %6 lık bir fark oluyor

  YanıtlaSil
 4. Sendeki sanırsam lattop.. Aynı zamanda pil durumuda gözüküyor..Ama o kadar fark olmaması lazım.Benimki gibi düşük sistem bir makinada farkedilmiyorsa ne deyim artık (: .Radyo açıkken mi bakıyon ne ediyon ((: Ama güzel gadget demi ?

  YanıtlaSil
 5. gadget çok güzel... şu aralar tekrar format atmayı düşünüyorum zaten virüs olduğunu zannediyorum. evet laptop kullanıyorum=)

  YanıtlaSil
 6. Adsız20:39

  Bu radyoları nasıl güncelleyebiliriz ?

  YanıtlaSil
 7. Adsız22:03

  Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.

  YanıtlaSil
 8. Link yenilendi.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 9. Adsız14:00

  FileServe can only be used to download and retrieve files that you have uploaded personally

  YanıtlaSil
 10. Adsız18:20

  hoam su dosyayı tekrar yüklesen,z microsoft artık fena halde ayıp ediyor zoraki şkilde istediğini yaptırmaya çalışıyor windowsa büyük rakip gelecek böyle giderse

  YanıtlaSil
 11. Link yenilendi hocam.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...