facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Manager 1.1.9 Full (Sistem Optimizasyon Aracı)

Windows 7 işletim sistemi için geliştirilmiş olan bir sistem optimizasyon aracı olan Windows 7 Manager ile bilgisayarınızdaki hızlandırabilir, sisteminizi optimize edebilir, gereksiz dosyaları silebilir, disklerinizi birleştirebilirsiniz.Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarınızı günlük olarak temizleyebileceğiniz gelişmiş bir sistem aracı olan Windows 7 Manager ile sisteminizin güvenliğini de sağlayabilirsiniz. 30'dan fazla uygulama ile sisteminizi hızlı ve stabil çalışması için optimize eden Windows 7 Manager sayesinde kişisel verilerinizi de koruyabilirsiniz.

Lisanslama;
Programı indirin..İçinden çıkan 'windows7manager x86' ya da 'windows7manager x64' uygulamalarından sisteminiz hangisiyse kurulumu gerçekleştirin.Yine aynı klasörün içindeki keygen.exe'yi çalıştırın.'generate'ye basarak bir lisans anahtarı alın.Programı çalıştırın anahtarı girin.

Windows 7 Manager Özellikleri;

 Hızlandırıcı: Sistem performansınızı hızlandırıcı araçlar ile donanımınızı daha stabil çalışarak daha hızlı çalışmaya yönelten uygulamalar. Gereksiz sistem görevlerini iptal etme özelliği ile performans arttırıcı.

 Temizleyici: Hangi dosya ve klasörlerini disk alanınızı gereksiz yere doldurduğunu belirleyip bu gereksiz dosya ve klasörleri temizleyebileceğiniz bir sistem temizleme aracı. Ayrıca disk birleştirme özelliğinin yanı sıra registry birleştirme özelliği ile de kayıp, gereksiz kayıt dosyalarını temizleme özelliği.

 Kişiselleştirebilme: Windows başlangıcında çalışacak dosyalardan Windows 7 boot menüsüne, sağ klik menüsünün kişiselleştirilmesinden masaüstü düzenlemelerine kadar bir çok alanı kendi kişisel kullanımınıza göre düzenleyebilme imkanı.

 Güvenlik: Masaüstü, menüler, Windows giriş ekranı gibi bölümleri iyileştirerek zararlı dosyaların giriş yapmasını engeller. Gizlilik koruma özelliği ile de dosyalarınızı şifreleyerek korumanıza olanak tanır.

 Network: İnternet bağlantınızın hızını, paylaştığınız öğeleri, ve Internet Explorer tarayıcısını optimize eder.

Windows 7 Manager 1.1.9'u indirmek için buraya tıklayın.Hotfile'a upload edilmiştir.Dosya boyutu 10 mb'tır.

1 yorum :

  1. Adsız16:33

    burayı yeni keşfettim proğramlar süper elinize sağlık eglenceli ve güzel windows uygulamaları

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...