facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 için 16 adet Harika Visual Style (Görsel Sitil) Temalar

Windows 7 için 16 tane birbirinden güzel Visual Style (Görsel Sitil) tema.Bunlar 3.parti temalarıdır.Bu temaları nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız mutlaka buradaki konuya göz atın. İndirmek istediğiniz temanın ismine tıklamanız yeterlidir.Hepsi Hotfile'a upload edilmiştir.Temaların boyutları 5 ile 20 mb arası değişiyor.

Artık söylemedende edemicem.Bazı makalelerde Upload ettiğim dosyaların indirilme sayıları 1000'ini geçiyor ve o konuda bi tane yorum yok.El insaf.. (:

11 yorum :

 1. serkan21:25

  saolasın arkadş paylaışmların çok güzel

  YanıtlaSil
 2. Yorumun için teşekür ederim Serkan.

  YanıtlaSil
 3. Adsız23:53

  Teşekürler

  YanıtlaSil
 4. Adsız21:10

  windows 7 sorun cozecek yada guzellık katacaksam buradayım,,devamını dılerım tesekkurler..

  YanıtlaSil
 5. Adsız06:20

  selamlar,
  söylenenleri harfiyen uyguladım. patch işlemi de tamam. 32 bit kullandığım için x86'yı yönetici olarak çalıştırıp patchleri yaptım.. sistem yeniden başlatılsın mı dedi. Başlattım.. Sonrasında indirdiğim temalardan birini bahsi geçen dizine attım. pencereyi kapatıp, kişiselleştir kısmına geldiğimde tema ordaydı fakat üzerine tıklayıp, seçtiğimde hiçbir değişiklik olmadı. bazı temalarda ise sadece masaüstü resmi değişti o kadar.. bi fikri olan var mı ?

  YanıtlaSil
 6. Yaşadığınız sorunu tam olarak bilmem mümkün değil malesef...Kullanıcı hesaplarından yeni bir yönetici hesabı açın.Ve bulunduğunuz hesaptaki oturumu kapatıp, yeni açtığınız hesapla oturumunuzu açın.Yukarda anlattğım işlemi o hesapta deneyin.Olumlu ya da olumsuz yazın lütfen...

  YanıtlaSil
 7. Adsız01:10

  öncelikle sizlere teşekkür ediyorum çok harika temalarınız var bir kaç tanesini indirdim ama birini bile calıştıramadım. kurulum hakkında yazılanları okudum ve yapmaya calıştım defalarca ama olmadı oysa cok güzel temalardı. sizden ricam daha detaylı bir şekilde kurulumu yazarsanız sevinirim. ilginize şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla

  YanıtlaSil
 8. Universal Theme Pathcher ile 3 dll'yi değiştirmeniz gerekiyor...

  http://windows7li.blogspot.com/2010/01/3-parti-temalar-kurmak-icin-yama.html

  Ama siz bu konuya baktınız sanırım...Basit bir işlem.. eksik yaptığınız iki nokta olabilir..

  Sisteminize uygun olanı çalıştırın
  x86- yani 32 bit
  x64- yani 64 bit sistemler için..

  Mutlaka sağ tıklayıp yönteci olarak çalıştırın...

  YanıtlaSil
 9. Adsız08:37

  Hotfileden Bedava indiren biri olarak 0.1,0.5 vb.gibi düşük boyutlu ama aynı kategorideki paylaşımlarını bir arada verirsen en azından benim gibi blogunu takip edip faydalanan kişilere zaman kazandırırsın.Blogunu hayranlıkla takip ediyorum bunu da bil,başarılı buluyorum ve devamını diliyorum sağlıcakla kal.

  YanıtlaSil
 10. tankut22:59

  linkler çalışmıyor

  YanıtlaSil
 11. linkler çalışmıyor

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...