facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Görev Çubuğunu Klasik (xp) Sitil Kullanma

Eğer Windows 7'ye henüz yeni geçtiyseniz, hele ki xp'den terfi ettiyseniz, görev çubuğu size biraz farklı gelebilir.Windows 7'nin görev çubuğu görsel olarak güzel ve kullanımı daha rahat olsa da, bazı arkadaşlar xp'de ki gibi kullanmak isteyebilir.Performans için de bunu yapabilirsiniz.Bunu yapmak için görev çubuğuna sağ tıklıyoruz ve 'Özellkiler'e basıyoruz.
'Görev çubuğu düğmeleri' yazan yerin karşısındaki açılır menüden 'Hiçbir zaman birleştirme' yazısını seçiyoruz ve 'tamam'a tıklıyoruz.
Ve sonuç yukardaki gibi klasik düğmeler.'Kişiselleştirme'den klasik temayı seçerseniz de tam olur (: Yalnız ilk yaptığınızda düğmeler esnemeye bilir.Kapatın düğmeleri tekrar açın düzelecektir.Başlat menüsünü xp'de gibi klasik kullanmak için buradaki konuya bakın.

4 yorum :

 1. Adsız19:59

  kişiseleştirmehangisi lütfen açıklayın

  YanıtlaSil
 2. Adsız10:45

  evet rengini değiştirmek istiyoruz lütfen yardım edin

  YanıtlaSil
 3. Adsız18:15

  Masaüstüne sağ tıklayın,
  Kişiselleştir'e tıklatın,
  Yüksek karşıtlık temalarından Windows Klasik adlı temayı seçin,
  Biraz bekleyin ve bitti!(Not:Windows 7 Home Premium,Professional ve Ultimate sürümlerinde çalışır.)

  YanıtlaSil
 4. Adsız21:53

  Paylaşımın için teşekkürler. Uzun süredir yapmak istediğim uygulamayı denk yönlendirmeniz sayesinde başardım. Burada teşekkürü borç bildim.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...