facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Dock Toolsbar 2.0

Windows 7 Dock Toolsbar özellikle Windows 7 için  çıkarılmış bir gadget'tir.Rocket Dock'a alternatif bir progrmadır.Bana kalırsa Bu tarz gadget'ler de en stabil çalışan budur.Üstelik kurulumda gerektirmiyor.Rocket dock'ta yaptığımız herşeyi bu programla yapabiliyoruz.Sistem kaynaklarını çok çok az derecede kullanıyor.
2D ya da 3D kulalnım şansımız var.Tabiki 3D görünüm kullanmamak olmaz.Ekranın sağına soluna ve üstüne konumlandırılabiliyor.Özelliklere girerek simgeler ya da çubuk istediğimiz oranda büyütüp küçültülebiliyor.Simgelerin üzerine sağ tıklayın ismini ya da icon'u istediğiniz bir resimle değiştirebilirsiniz.Aşağıdaki resimdeki gibi;

Link yazan yere istediğiniz bir resmi sürükleyip burakmanız yeterli.Gördüğünüz gibi program oldukça basit ve Beta aşamasında olmasına rağmen çok stabil çalışmakta.Hiç kasma yok.Rocket Dock'un yerine kullanmanıız tavsiye edebileceğim bir toolsbar.Rapidshare'a upload edilmiştir.Boyutu 2.5 mb'tır.Windows 7 Dock Toolsbar 2.0 'ı indirmek için buraya tıklayın.

4 yorum :

 1. bunu şimdi mi söylüyorsun Cyber Rocket dock'u kurdum daha geçen =)

  YanıtlaSil
 2. Bu sistem kaynaklarını çok daha az kullanıyor ve rocket dock'ta yapabildiğimiz herşeyi yapıyor.Bence bu daha iyi.(:

  YanıtlaSil
 3. Ekko11:04

  Kurmayın, bilgisayar düzgün kapanmaz ise tüm linkleri siliyor. Bir de iconları bazen düzgün almıyor.

  YanıtlaSil
 4. Ekko, sizin bilgisayarınız düzgün kapanmıyor anlaşılan (:.Gerekli ayarları yaptıktan sonra bir kez olsun düzgün kapatın bir daha sorun yaşamssınız...

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...