facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows Sysinternals Suite 11, 2010 (Yararlı Araç-Gereç)


Sysinternals Suite, Windows tarafından satın alınan Sysinternals firmasının herkesçe bilinen ücretsiz ve faydalı araçlarının toplanmasından oluşan bir paket programı.

Sysinternals Suite Paket hakkında bilgi;
1996 yılında Mark Russinovich Bryce ve Cogswell kendi gelişmiş sistem yardımcı programları ve teknik bilgi barındırması oluşturulan web sitesi Sysinternals. Microsoft, tarafından Temmuz 2006'da satın alındı.. Windows sistemleri ve uygulamaları tanımlanmasına, hatalrın giderilmesine yardımcı olması için Sysinternals çok işinize yarıyabilir.

İçerdiği Araçlar;
AccessChk, AccessEnum, AdExplorer, AdRestore, Autologon, Autoruns, BgInfo, CacheSet, ClockRes, Contig, Ctrl2Cap, DebugView, DiskExt, DiskMon, DiskView, Disk Usage (DU), EFSDump, FileMon, Handle, Hex2dec, Junction, LDMDump, ListDLLs, LiveKd, LoadOrder, LogonSessions, NewSid, NTFSInfo, PageDefrag, PendMoves, PortMon, ProcessExplorer, Process Monitor, ProcFeatures, PsExec, PsFile, PsGetSid, PsInfo, PsKill, PsList, PsLoggedOn, PsLogList, PsPasswd, PsService, PsShutdown, PsSuspend, RegDelNull, RegJump, RegMon, RootkitRevealer, SDelete, ShareEnum, SigCheck, Streams, Strings, Sync, TCPView, VolumeID, WhoIs, WinObj, ZoomIt

İçerdiği Programlardan ihtiyacınız olanı Microsoft'un resmi wep sitesinden indirebilirsiniz.Ya da bilgi almak istediğiniz programın üstüne tıklayın ve ne işe yaradığını, nasıl kulanıldığını öğrenin.(ingilizce).İngilizceniz yoksa translate kullanarak en azından ne olduğunu anlayabilirisniz.Örnek AccessChk v4.24.


AccessChk
AccessEnum
AdExplorer
AdRestore
Autologon
Autoruns
BgInfo
CacheSet
ClockRes
Contig
Coreinfo
Ctrl2Cap
DebugView
Desktops
Disk2vhd
DiskExt
DiskMon
DiskView
Disk Usage (DU)
EFSDump
Handle
Hex2dec
Junction
LDMDump
ListDLLs
LiveKd
LoadOrder
LogonSessions
NTFSInfo
PageDefrag
PendMoves
PipeList
PortMon
ProcDump
ProcessExplorer
Process Monitor
ProcFeatures
PsExec
PsFile
PsGetSid
PsInfo
PsKill
PsList
PsLoggedOn
PsLogList
PsPasswd
PsService
PsShutdown
PsSuspend
RegDelNull
RegJump
RootkitRevealer
SDelete
ShareEnum
ShellRunas
SigCheck
Streams
Strings
Sync
TCPView
VMMap
VolumeID
WhoIs
WinObj
ZoomIt

Ya da Sysinternals Suite yardım ve kurtarma paketinin hepsini bütün halde indirmek için buraya tıklayın.Dosya boyutu 10 mb'tır.Son sürü hotfile'a upload edilmiştir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...