facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Mükemmel HD TemaLarın Devamı ( Özel Upload )

Windows 7 için 8 tane mükemmel HD tema paylaşıyorum.Diğer HD tema konusu burada.Temaların walspaper'ları HD'dir.Çözünürlükleri çok yüksektir.Jessica Alba teması hariç hepsi 20 mb'tan fazladır.Jessica Alba'yı da çok sevidiğim için ekledim.(: Tüm dosyalar kendi uploadımdır.Dosyalar güvenliği için hotfile'a upload edilmiştir.Neden rapid'e upload etmedin demeyin.Rapidshare benim için bitmiştir (: Daha'da upload yapmam rapid'e.Temaların isimleri Ferrari, Birds, Flowers, Jessica Alba, Machael Jackson, Ships, Star Trek, Sunsets..
 İndirmek için üzerlerinize tıklamanız yeterlidi r.

4 yorum :

 1. Adsız12:17

  window 7 starter a tema yüklenirmi

  YanıtlaSil
 2. Hayır tema yüklenmez.. Ama sen sorunca aklıma geldi.Acaba visual temaları starter'da kullanabilirmiyiz.Aşağıdaki linkteki uygulamayı denemek lazım starter'da.
  http://windows7li.blogspot.com/2010/01/3-parti-temalar-kurmak-icin-yama.html

  Bende starter kurulu değil deneyemem şu an.Ama eğer anlıyorsan dene.Anlamıyorsan sakın deneme çünkü çok önemli dll dosyalarına yama yapıyor linkteki program.Yedek al bir sorun olursa komut istemiyle güvenli mod'da çalıştır makinayı.move komutuyla dosyaları yerine koy.

  YanıtlaSil
 3. Peki ultimate de olurmu ??

  YanıtlaSil
 4. Xtrınbanö, ultimate'te de kullanabilirsiniz tabiki.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...