facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Efsane Araba Mustang Elanor Teması


 Mustang Elanor Ölmez sadece şekil değiştirir.Bu araba bir efsanedir.

TARİHİ;
Ford Mustang, Ford tarafından Ford Falcon modelinden esinlenerek üretilen otomobil, ilk kez 9 Mart 1964'de Ford'un Michigan Dearborn'daki tesislerinde üretilmiştir. 17 Nisan 1964 yılındaki New York Fuarında görücüye çıkan otomobil 1964 yılında başrolünde Sean Connery'in oynadığı James Bond Altın Parmak (film)|Goldfinger(Altın Parmak) filminde boy göstermiştir. Ayrıca 17 Şubat 2008'de ABD'de gösterime giren Knight Rider sinema filminde de kendi kendine hareket edebilebilen, konuşabilen akıllı otomobil KITT ise 5. nesil Ford Mustang GT500KR Shelby kullanılmaktadır. 2005 yılında ilk olarak gördüğümüz yeni Mustang'i 1964 Mustang'ten esinlendiğini düşündüğümüzde 2010 Mustang ise 1967 Mustang'den esinlenmiş gibi duruyor. 4.6lt'lik V8 motorlu GT versiyonu önceki modelin Bullit versiyonu olarak lanse edilen özellikleri standart olarak taşıyor.
315hp ve 325lb-ft tork üreten motor süper benzinle çalışmasına rağmen yüksek oktanlı yakıt ile orta devirlerde daha yüksek güç alınabiliyor. Mustang Ford'un yeni icadı olan kapaksız benzin doldurma sistemi "Easy Fuel" ile geliyor. Mustang'in ön paneli yenilendi ve eskisinden çok daha güzel duruyor. 2010 Mustang, V6 ve V8 olarak 2 motor seçeneği, coupe, convertible ve cam tavan olmak üzere 3 tavan çeşidi ile alınabiliyor. Mustang'inizi internetten sipariş edebiliyorusunuz. Arabanın tavanını, motor seçeneklerini, rengini, isterseniz yarış çizgilerini, jantlarını, isterseniz fazladan modifiye paketlerini seçerek hayalinizdeki Mustang'e sahip oluyorsunuz. 2010 Mustang'e http://www.fordvehicles.com/the2010mustang/ adresinden bakabilirsiniz.


Birçok filmde kullanılan, Birçok insanın hayali bazılarının yaşama amacı olan Windows 7 Mustang Elanor temasını indirmek için buraya tıklayın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...