facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Counter Strike 1.6 Ping Sorununa Çözüm


Windows 7'de Counter Strike 1.5 ya da 1.6 için yüksek ping sorunu yaşayan arkadaşlar aşağıdaki dosya ile sorunu çözebilir.

Donanım yada başka nedenlerden dolayı makina performansındaki düşüş pingin çıkmasına sebep oluyor.Bu sunulan cfg ping düşürücü ile oynayabileceğiniz en ideal rate ayarlarına çekerek hem ping'iniz hem fps'inizi düzeltecektir.

Öncelikle dosyayı buradan indirin.Cfg dosyasını rar içerisinden çıkardıktan sonra oyunuzun kurulu olduğu 1.5 için "C:\Sierra\Sierra\Half-Life\cstrike" 1.6 ''C:\programfiles\valve\cstrike''için klasörünün içini bularaktan oraya "csrtike" klasörüniçine kopyalayın.Oyuna girdikten sonra yada girmeden önce "consol" ekranından "exec ping.cfg" yazıp ''enter'' tuşuna basıp oyuna girebilirsiniz..Denenmiştir.İyi oyunlar.

6 yorum :

 1. Adsız00:56

  işe yaramaz la o m4l, windows 7 deki ping sorunu driver sorunudur.

  YanıtlaSil
 2. İşe yaramadıysa çözüm önerin nedir peki ?

  YanıtlaSil
 3. Başka bir çözüm;

  [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\servic es\Audiosrv] içinde DependOnService tıkla ve text box a aşağıdaki metni yapıştır.

  AudioEndpointBuilder RpcSs

  Hizmetlerden de Multimedya sınıf zamanlayıcısını çalıştır. Yeniden başlat

  YanıtlaSil
 4. Adsız14:04

  çözdüm

  YanıtlaSil
 5. NameLess19:43

  S.a cyber bu hotfile link kırık yenilermisin acaba kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 6. Adsız19:22

  ben yaptım ama ses gitti

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...