facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Her an Koyun Gribi Olabilirsiniz..

Deli dana, Kuş gribi nerden geldi derken şimdilerde domuz gribi moda.Tüm dünya bu hastalıklara ilaç ararken kimsede nerden türediklerini sormuyor.Ama ben buldum. (: Bazı kendini bilmez ultra sapık öküz denyolar hayvanlarla çiftleşiyor.İnsan spermi hayvan'da dölleniyor ve ölümcül hastalıklar ortaya çıkıyor.Ve aids dediğimiz utanılası ölümcül hastalıkta sadece maymunlarda vardı.Siz düşünün gerisini... Biri maymunun iffeti namus'u na göz dikip onu kirletmiş olamaz mı ? Olamaz diyorsan aşağıdaki haberi iyi oku ;

Gecelik giydirdiği koyuna tecavüz etti!

ABD'nin Iowa Eyaleti'nde bir sapık, mavi gecelik giydirdiği bir koyunla cinsel ilişkide bulundu.
Robert Brodesson adındaki sapık, Waterloo'da bir yüksekokula ait çiftlikte yakalandı.


Koyun iplerle bağlanmış bir durumda bulunurken, yanında da bir de mavi bayan geceliği ele geçirildi. Polis tarafından yapılan testler sonucu, koyunun tecavüze uğradığını ortaya çıktı. Broderson, öğrenciler tarafından yakalandı ve güvenlik güçlerine teslim edildi. Bir emniyet görevlisi, ‘‘23 yıldır polisim, böyle bir şeye hayatımda ilk kez tanık oluyorum. Köpekleri duymuştum, ama mavi gecelikli koyunu asla’’ diye konuştu. Robert Broderson, 75 bin dolar kefalet ödedikten sonra serbest bırakıldı.

HAYVANLAR KONUŞABİLSE

ABD'deki 24 eyalette hayvanlarla seks yasalara aykırı. Ancak Iowa bunlardan biri değil. Bu nedenle Broderson, ‘‘hayvana kötü davranmak’’tan suçlandı ve en fazla iki yıl hapis cezasına çarptırılabilecek. 24 eyaletten 5'inde hayvanlarla seks ‘‘ağır’’ suç kabul ediliyor. 19 eyalette ise ‘‘hafif’’ suçlardan sayılıyor.

Hayvan haklarını savunan ‘‘Humane Society’’ (HS) adlı kuruluşun yetkilileri, hayvanların cinsel sömürüsünün ABD'de ‘‘ciddi bir sorun’’ olduğunu belirttiler. Bir HS görevlisi, ‘‘Hayvanlar başlarına gelenleri polise rapor edebilme kapasitesine sahip değil. Köpekler ve atlar, cinsel sömürünün önde gelen hedefleri’’ dedi.

Kaynak : Vatan

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...