facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 ve Vista için Yeni GadgetslerMementer Windows 7 ve Vista'da CPU,RAM ve PİL ömrünü grafik olarak gösteren bir gadgetstir.
Cpu,Ram ve pil ömrünü izlemek için basit ama işlevsel bir gadgets.İşinize yarıyabilir.Ücretsiz olarak aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

Ölçer 3, Windows 7 ve Vista'da cpu kullanımını ölçer.Bunun yanında küçük bir grafik ekranıyla fiziksel bellek kullanımını gösterir.Diğer gadgetsler gibi birden fazla özelliği yoktur.Görsel olarakta sıradandır.Ölçer 3'ün tek artısı sadece cpu ölçer olmasıdır.

Yalnız bu gadgets'te redeeming özelliği mevcuttur.Kendini 2 saniyede bir günceller.Bu sayede anlık izleme yapabilirsiniz.Denemeniz gerekdiğini düşünüyorum..
           

                                  Ölçer 3'ü ücretsiz indirmek için tıklaUptime Windows aygıtı, sisteminizin ne kadar süre açık olduğunu izler ve aralıklı güncellemelerle size gösterir.Gün, saat, dakika, saniye cinsinden detaylı bir bilgi sunar.Tabiki bu da Windows 7 ve Vista için.Güzel bir gadgets, Masaüstünüzde bunun için küçük bir yere ayırarak bilgisayarda ne kadar vakit geçirdiğinizi görebilirsiniz.

                                  Upime gadgets'i ücretsiz olarak indirmek için tıkla


Daha paylaşacağım çok gadgets var arkadaşlar.Vakit buldukça deneyip sizinle paylaşacağım.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...