facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Tema yapma Programıymış (:


Herkes bu programı Windows 7'de tema yapma programı diye vermiş.Ama bu programla yapılacak en güzel tema windows'un classic görünümünden daha güzel olmaz.Açıkçası alternatif bir programda bilmiyorum şu an.Araştırıyorum bulduğumda demo bir tema yapıp yayımlayacam.Eksik olmasın bu  o yüzden yayımlıyorum dandik tema yapma programını (: Güzel birşey yapabilirseniz banada gösterin.

Programın ismi Style7.Boyutu 4,46 MB

1 yorum :

  1. hakkatten ya bu nedir diye bende indirmiştim.. :) çok saçma bi şey.. gerçi birisi oturup yapmış ne demeli.. ama özellikle benimki gibi aero özelliği ekran kartından dolayı çalışmayanlar çok sıkılabiliyor windowsun orjinal temasından.. çünkü o mavi temanın (basic theme) ne rengini değiştirebiliyorsunuz ne başka bi yerini.. visual style oluyor ama o çerçevedeki mavi yer yine duruyor.. ve insanın artık içi sıkılıyor.. aslında windowblinds7 var ama o da kısıtlı sürede kısıtlı kullanım sunuyor ve bir kek bulmak şu an için neredeyse imkansız sanki.. yeni olduğu için olabilir tabi.. ben de sizin gibi kaç gündür arıyorum.. deviantarttan bir kaç basic teması indirdim de allahtan rengini felan değiştirdim temanın.. ama ne hikmetse bir visual style yükleyip seçtiğim zaman pencere kenarları yine o iğrenç mavi (aslında güzel tema ama insan gerçekten sıkılıyor bir süre sonra).. umarım bulursunuz da paylaşırsınız.. :)

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...