facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Ücretsiz Windows 7 programları

Serbest dağıtım sistemlerin en büyük avantajı, sistemin ve programın ücretsiz olması.Win7 için'de her alanda ücretsiz yazılımlar var.Burada binlerce program var.Açıklamaları ingilizcede çevirdim.Çok uzun olduğu işin düzeltme yapamadım malesef.Ama her programın çevirisinden ne işe yaradığı gayet net anlaşılıyor.

AbiWord -
AbiWord ücretsiz bir multi-platform kelime işlem programı Microsoft Word benzer. Bu sözcük işleme görevleri çok çeşitli için uygundur.
ACiD Profili -
Asit Profili Windows için bir multimedya görüntüleyicisidir. Textmode çeşitli destekler ve ANSI / ASCII, XBIN, GIF, JPEG ve PNG gibi grafik formatları bitmap. Ek özellikler modem hızlı simülatörü, VGA önizleme ve daha dahil!
Özellikle de. Nfo dosyaları görüntülemek için iyi ve AŞÇI sanat görmek olarak düşünülmüştü. Hatta metin kaydırma Will.
Active ISO Burner -
Active ISO Burner sizin ISO image dosyasını CD-R, DVD-R, DVD + R, CD-RW, DVD-RW, DL DVD + RW, HD DVD ve Blu-ray Disk yanmak sağlayacak bir uygulamadır.
Ad-Aware Free -
Ad_Aware Free - Anniversary Edition, casus yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayacak, trojans, rootkits, kaçırmak, keyloggers, ve gerçek zamanlı izleme ile daha fazla tehdit ve otomatik güncelleştirmeler uyarıları yardımcı olur.

Adobe Flash Player -
Bir tarayıcı eklentisi üzerinde web tarayıcı videoları flash izlemesini sağlar.
Adobe Reader -
Aynı zamanda bir eklenti web tarayıcısı için yükler bir PDF dosyası görüntüleyici.


AnVir Task Manager Free -
Windows 7 Görev Yöneticisi süreçleri PC'nizde gelişmiş bir başlangıç yöneticisi ile çalıştırma hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlar yerine.
Any Video Converter Free -
-In-One video kolay grafik arabirimi, hızlı hızlı ve mükemmel video kalitesi dönüştürme kullanımı ile araç dönüştürme Any Video Converter Free is an all. Bunu zahmetsizce her formatta video dosyaları arasında dönüştürme sağlar! Bu ücretsiz sürüm DVD NTSC, PAL DVD, MPEG-I, MPEG-II, MPEG-4 ve Flash FLV video profilleri destekler.
A-Squared Free -
Bu program Trojans, Spyware, Adware, Worms, Keyloggers, rootkits, dialers ve diğer zararlı programların enfeksiyonları giderilmesine yardımcı olur.
Audacity -
Audacity, kayıt ve düzenleme sesler için açık kaynak yazılım ücretsizdir.
Auslogics Disk Defrag -
Birleştirmeler sabit sürücü. Bir ilerleme grafiği böylece neler olduğunu görebilirsiniz vardır. Ayrıca verimlilik artış yüzdesi ile tam bir ayrıntı raporunu verir.
Autoruns -
NOT: Sağ tıklama için ihtiyacınız olacak autoruns.exe eğe ve tıkırtı Yönetici olarak çalıştırmak düzgün çalışması için program için.

Bu yardımcı programı hangi programların sistem çizme veya giriş sırasında çalıştırmak için yapılandırılmış, gösterir ve sipariş Windows girişleri gösterir onları işler. Bu programlar, başlangıç klasörü, Run, RunOnce ve diğer Kayıt Defteri anahtarlarında olanları içerir. Yapılandırabilirsiniz Autoruns explorer kabuk uzantıları, araç çubukları, tarayıcı yardımcı nesneleri de dahil olmak üzere diğer yerlerde göstermek için, Winlogon bildirimleri, otomatik başlatma hizmetleri ve çok daha fazlası. Autoruns MSConfig'den yol ötesine geçer.
Avast Home Edition -
NOT: Bu programı rağmen ücretsiz kayıt yaptırmak zorundadır. Kaydı bir yıl için iyi olacaktır. Bundan sonra, yeniden kayıt gerekir. Hala tamamen ücretsizdir rağmen. Ücretsiz alabilirsiniz skins avast burada: Özgür download - avast senin için yeni arayüzler! 4 antivirüs programı
Büyük bir antivirüs programı otomatik güncelleştirmeler tanımlarını ve isteğe bağlı program kendisi. ), Bir virüs iyileşme eğer enfekte yardımcı kümesi VRDB (Virüs Kurtarma Veritabanı etti. O da anti-casus ve anti-rootkit koruması içerir. Diğer özelliklerinden tam.
AVG Antivirus -
Temel antivirus ve antispyware koruması sağlar başka büyük antivirüs programı.
Avira AntiVir Personal -
Koruyan yardımcı olan bir antivirüs programı bilgisayar tehlikeli virüsler, solucanlar, Truva atları ve pahalı dialer karşı.
Batchrun -
Batchrun toplu iş dosyaları daha kolay yapmak için güzel bir yazılımdır.
Belarc Advisor -
Donanım ve seri numaraları ve ürün anahtar numarası ile yazılımı çok detaylı bir profil oluşturur. Çok bilgilendirici.
BIMP Lite -
BIMP Lite görüntü dosyaları için küçük ve basit küme işlemci, size birden çok resim çeşitli işlevleri yerine sağlanmıştır. Bu sizin resimlerden, küçük resimler oluşturmak için bir önek ekleyebilirsiniz kullanılabilir / meta değişkenleri () ile Postfix sıralı numarasını kullanarak ad, dosya ile değiştirmek durumunda, yerini / boşlukları kaldırmak &, alt çevirmek veya görüntü döndürün ve ayrıca anti geçerlidir -, ters, greyscale aliasing ve konik etkileri. Küçük resim boyutlandırma Belirli bir genişlik ve yükseklik ve oranlar veya define sabit görüntü boyutlarını tutmak güç sağlar. Görüntüleri herhangi bir köşesini veya tarafında yanı sıra görüntünün merkezinde metin onların üzerine yerleştirilmiştir olabilir. Bu metin, resim yükseklik, genişlik gibi meta değişkenler, renkler vb Ayrıca, programı da GIF, JPG, PNG, BMP, MIFF, TIFF, PCX ve TGA için dosya formatı dönüştürebilirsiniz sayısı içerebilir. Tüm faaliyetlerin tek tek yapılabilir veya kombine. BIMP artık, uzak sunucuya Dosya Aktarım Protokolü üzerinden böylece otomatik olarak çıkış görüntüleri bir FTP istemcisi içerir.
BitKinex -
BitKinex kullanışlı bir ağ istemcisi (FTP, FTP (S), SFTP, HTTP (S) ve WebDAV) çoklu aktarım protokollerini desteklemektedir. BitKinex dosya transferleri sadece için değil de uzak dizinler Tarama için birden fazla bağlantı kullanan diğer müşterilerine aksine.
BitPim -
BitPim istediğiniz görünümü ve birçok veri işlemek CDMA (Code Division Multiple Access) LG, Samsung, Sanyo ve diğer üreticilerin telefonları sağlayan bir programdır. Bu telefon göre değişir) ve Filesystem en Qualcomm CDMA yongaseti tabanlı telefonlar için Öğrenci, Takvim, duvar kağıtları, zil sesleri (işlevsellik içerir. Zaman telefonları, desteklenecektir hangilerinin zaten desteklenir ve hangi özellikleri görmek desteklenmektedir görmek için online yardım.
BitTorrent -
BitTorrent ücretsiz bir sel müşteri programı dosya paylaşımı için kullanılır.
Blender -
Blender açık kaynak 3D içerik oluşturma paketidir.
BlueScreenView -
BlueScreenView, tüm Minidump dosyaları ölüm 'çöküyor mavi ekran' sırasında oluşturulan tarar ve bir tabloda tüm çöktüğü hakkında bilgi görüntüler. Her bir çarpma için, BlueScreenView, temel çarpışma bilgi mavi ekran (Hata Denetimi Kanunu ve 4 parametreleri) ve sürücü veya muhtemelen çarpışma neden modülünün bilgi görüntülenen çökmesi, tarih / saat Minidump dosya görüntüler ( dosya adı, ürün adı, dosya açıklama ve dosya sürümü). Her kazasında üst bölmesinde görüntülenir için, aygıt sürücüleri alt bölmesinde çarpışma sırasında yüklenen bilgileri görüntüleyebilirsiniz. BlueScreenView da kolayca şüpheli sürücüler olasılıkla çökmesine neden bulabilirsiniz adreslerini kazasında yığını bulunan sürücüleri işaretleyin.
Toplu Rename Utility -
Toplu Rename Utility dosya Windows için yazılım renaming olduğunu. Toplu Rename Utility kolayca dosya ve tüm klasörleri esnek kriterlere dayalı olarak adlandırmak sağlar. Tarih Ekle / zaman damgaları, rakamlar yerine, insert metin, otomatik eklenti numaraları, süreç klasörler ve alt klasörler .... artı durumda dönüştürmek bir sürü daha!
CCleaner -
UYARI: Kayıt defteri temizleyici özelliği bunları silinecek izin vermeden önce tarama sonuçları doğrulamak için emin olun. Aksi halde bu olabilir hortum Windows 7 yükleme önemli kayıt defteri girdilerini silin olabilir.

CCleaner temizler önemsiz ve Windows için geçici dosyaları ve diğer birçok program Windows yüklü. Ayrıca bir kayıt defteri, çerez yöneticisi, programı kaldırmak yöneticisi ve bir başlangıç programı yöneticisi temizleyici özelliği içerir. An tüm bir yardımcı programı temelde.
CDBurnerXP -
CDBurnerXP CD ve DVD, Blu-Ray ve HD-DVD'leri bir uygulamadır. Da yanmak ve ISO oluşturmak özelliği yanı sıra bir çok dilde arayüzü içerir.
Core Temp -
Sıcaklık çekirdekli işlemci sıcaklığı izlemek için kompakt, hiçbir gürültü patırtı, az yer kaplayan bir programdır. Bu sistem her işlemci her bireyin çekirdeğinin sıcaklığı gösterir. Gerçek zamanlı olarak nasıl işlemci sıcaklığı ne zaman CPU yükü değişir görebilirsiniz. Ayrıca tamamen anakart bağımsız's.
CPU Hızı -
CPU Hızı Intel veya AMD merkezi işlem birimi (CPU) GERÇEK hız ölçer.
CPU-Z -
NOT: Indirmek için alt kısmına doğru sürüm numarasını tıklayın. Bu tek başına bir EXE program.

CPU-Z, toplar ve sizin için bazı sisteminin ana cihazlar hakkında bilgi görüntüleyen bir freeware. EX: İşlemci, Anakart, Bellek ve Sistemi. Ne demek olduğunu tüm detaylar için bağlantıya göz atın.
CrystalDiskInfo - (Portable Edition)
Açık kaynak sabit disk SMART destekler -HDD/SSD program yazılımı izleme Destekler 7, taşınabilir (hiçbir yükleme veya bir yükleyici olarak mevcuttur). Excellent, sabit diskinizin veya SSD sağlığı üzerinde doğrudan SMART veriler.
Daemon Tools Lite -
NOT: Kullanmak gerekebilir Yönetici olarak çalıştırmak Bu program için düzgün çalışması ile.

Microsoft Windows için olan optik medya emülasyonu sağlayan gelişmiş bir uygulama. Daemon Tools sizin fiziksel CD dönüştürmek için / "sanal diskleri" so "görüntüleri" olarak adlandırılan içine DVD diskleri sağlar. Ayrıca 4 sanal CD kadar taklit / DVD sürücüler, bu nedenle görüntü (insert) ve () çıkarma unmount bağlayabilir.
Defraggler -
Piriform, CCleaner ve vericiler, Defraggler diğer dolandırmak araçları piyasada itibaren, hızlı size sağlayarak ve farklı sadece istediğiniz dosyaları dolandırmak, siz istediğinizde tüm sürücü işleme gerek kalmadan. Sadece çalıştırmak, saniyede dosya birleştirmek seçin. Ayrıca program çalışacak Defraggler ayarlayabilirsiniz.
DeskSave -
Windows, zaman içinde ekran çözünürlüğü değişiklik, masaüstü simgelerin düzeni çok sık kadar karışık olur. DeskSave ile kolayca daha önce kaydedilen bir simge düzeni kurtarabilirsiniz elle veya otomatik olarak.
DesktopOK -
Kaydetmek ve her ekran çözünürlüğü için simgelerin konumları geri. Her kullanıcı daha sonra kendi düzenlemesi olabilir.
Disk2vhd -
Disk2vhd ki (Sanal Hard Disk - Microsoft Virtual Machine disk formatı) fiziksel diskler sürümleri Microsoft Virtual PC veya Microsoft Hyper-V için sanal makine (VM) VHD oluşturur "Windows Sysinternals" aracı programıdır. Disk2vhd ve diğer fiziksel-sanal araçlar için bir sistem üzerinde online Disk2vhd çalıştırabilirsiniz arasındaki fark. Disk2vhd-in-time bir dönüşüm eklemek istediğiniz miktarlar anlık tutarlı noktası oluşturmak için Windows 'Ses Fotoğraf çekme özelliği, Windows XP tanıttı kullanır. Ama performansı daha iyidir Hatta Disk2vhd bile olanları dönüştürülmüş olan yerel birimlerde VHDs oluşturmak olabilir (zaman VHD disk olanlardan dönüştürülmüş olan farklı olarak açıktır.)
Ditto -
Ditto standart Windows panoya bir uzantısıdır. Her öğeyi panoya herhangi daha sonra bu öğelerin erişmenizi sağlayan yerleştirilir kaydeder. Ditto bilgi o panoya, metin, görüntü, html, özel biçimleri, ..... koymak olabilir her türlü tasarruf sağlar
DVD Flick -
DVD Flick bir çok iş parçacıklı GPL ücretsiz açık kaynak dvd yapmak için aracı Yazma DVD AVI, It's video dosyaları bilgisayarınızda saklanan bir numara alabilir ve bir DVD haline geri DVD çalar oynayacak onları çevirmek, mkv vb mpg olduğunu , Media Center veya Home Cinema Set. Sen gibi kolay navigasyon için bir menü alt ek özel ses parça ekleyebilirsiniz.
EASEUS Partition Master Home Edition -
EASEUS Partition Master Home Edition, sistem bölümü, daha iyi disk alanı yönetimi uzanan düşük disk alanı sorunu çözmek için ücretsiz bir disk bölümleme yardımcı programıdır.
EasyBCD -
EasyBCD, NeoSmart Teknolojileri tarafından Windows Vista bootloader tweak için kullanılır. Kurulum ve yapılandırma Windows önyükleme kayıtları ve kullanabilirsiniz, Linux, Mac OS X, hızla çizme sağa veya doğrudan Windows Vista bootloader den BSD. Ayrıca eski XP bölümü için bir girdi ekleyebilir veya bir test amaçlı çiftleştirmek, Windows Çekirdeği, ya da kurulum çok debug-mulitple işletim sistemleri için çizme.
Silgi -
Silgi hangi tamamen sabit diskinizden özenle seçilmiş desenler ile birkaç kez üzerine yazarak hassas verilerin silinmesini sağlar gelişmiş bir güvenlik aracı (Windows için) vardır.
Herşey -
Her şeyi bir arama motoru program adı dosyaları ve klasörleri bulmak için bilgisayarınızı anında kullanılır.
Uygulamakla - http://executor.dk/
Bu çok amaçlı başlatıcısı ve Windows'un daha gelişmiş ve özelleştirilebilir sürümüdür çalıştırmak.
FastStone Image Viewer -
Bir görüntü tarayıcı, çevirici ve BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO ve TGA dahil tüm önemli grafik biçimlerini destekler editörü. Bu, yeniden boyutlandırma, kırpma resim görüntüleme, yönetim, karşılaştırma, kırmızı göz giderme gibi özellikler güzel bir dizi e-posta gönderme vardır, renk ayarlamaları, müzik slayt gösterisi ve çok daha fazlası.
Çitler -
Çitler, Stardock, tarafından masaüstünde düzenlemenize yardımcı olan bir program olup da kullanım sırasında değilseniz Simgeleri gizleyebilirsiniz. Bu hangi hareketli hale & resizable konteynırları masaüstü simgeleri için masaüstü üzerinde gölgeli alanlarda etiketli fırsatı verir. Bu grupların organizasyonu ve bilgisayarınızın masaüstüne tutarlılık getirmek, bu kuruluşundan beri masaüstü musallat olan "sorun" sürekli karışıklık çözme yardımcı olabilir.
FileMenu Araçlar -
LopeSoft tarafından Bu program Windows Explorer doğru tıkırtı bağlam menüsünü özelleştirmek sağlar. Aşağıdaki özellikleri yapılandırır:
 • Bazı inşa-yarar amacıyla dosya ve klasörler üzerinde işlemler yapmak ekleyin.
 • Belli bir klasöre taşımak çalıştırmak harici uygulamaları, kopyala / izin veya belirli dosya türlerini silmek özelleştirilmiş komutları ekleyin.
 • Yapılandırmak "Gönder ..." alt.
 • Izin / hangi diğer uygulamalar tarafından içerik menüsüne eklenir devre dışı komutları
FileNote -
FileNote sizin dosyalarınıza metinsel açıklamalar eklemek sağlayacak bir kabuk uzantısıdır. Bu bir dosya nesnesinin kabuk bağlam menüsüne bir komut ekler. Bu komutu kolayca düzenlemek veya ilk dosyası olarak aynı isme sahip bir metin dosyası oluşturmak, ancak sağlar uzantısı txt.
FileTypesMan -
NOT: Bu tek başına bir EXE dosyası ve yüklemez. Senin 32 bit veya 64 bit Vista için doğru sürümünü indirmek için emin olun.

FileTypesMan bir alternatiftir Dosya Türleri sekmesi Klasör Seçenekleri Windows XP. Tüm dosya uzantıları ve türleri bilgisayarınızda kayıtlı listesini görüntüler. Her dosya türü için, aşağıdaki bilgiler görüntülenir: Tip Adı, Açıklama, MIME Türü, Algılanan Tipi, Yeni Menü, Hariç olarak, Bayraklar, Tarayıcı Bayraklar, Varsayılan Icon, ve daha fazlası. FileTypesMan da kolayca yanı özellikleri ve her bir dosya türü bayrakları düzenlemek olarak ekleyebilir, düzenleyebilir ve bir dosya türü eylemler silebiliriz sağlar.
Firefox -
NOT: Sen alabilirsiniz Beta Firefox sürüm varsa kullanılabilir.

Bu alternatif bir web tarayıcısı Internet Explorer dışındaki bunun yerine kullanabilir, ya da Internet Explorer ile.
FlashGet -
FlashGet ki (Multi-server Hyper-Threading Ulaşım) tekniği, bir MHT kullanan bir indirme yöneticisi çeşitli protokollerini destekler ve belge yönetimi özellikleri vardır.
foobar2000 -
foobar2000 gelişmiş ücretsiz Windows platformu için ses oyuncusu. Bazı temel özelliklerinden tam unicode desteği, ReplayGain desteği ve birkaç popüler ses formatları için doğal desteğini içerir.
Format Factory -

Format Factory çok fonksiyonlu bir medya dönüştürücüsüdür. Aşağıdaki fonksiyonları sağlar:
 • Tüm MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF için.
 • Tüm MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV için.
 • Tüm JPG / BMP / PNG / TIF / ICO / GIF / TGA.
 • Ses dosyasına Rip DVD video dosyası, Rip Müzik CD'si.
 • MP4 dosyaları iPod desteği / iPhone / PSP / BlackBerry format.
 • RMVB destekler.
Foxit Reader -
Bir PDF dosyası görüntüleyici ve tarayıcı eklentisi Adobe Reader gibi gör.
Free Audio Editor (FAE) -
Görsel ses dosyaları düzenleyin; bir mikrofon ya da başka mevcut giriş cihazdan ses kaydı; efekt uygulayın, MP3, WMA, WAV ses CD'leri Yakma ve OGG; Hepsi Bir programda, basit ve sezgisel - FAE (ücretsiz ses editörü).
Free Download Manager (FDM) -
Free Download Manager bir indirme hızlandırıcısı ve yöneticisi programıdır. Ayrıca, size: trafik kullanım uyum sağlar ve program siteleri düzenlemek için, video sitelerinden download video, HTML Örümcek download ile tüm web siteleri, uzaktan, internet üzerinden, programı çalıştırmak ve daha fazlası.
Free Registry Defrag -
Bu bir program ve kompakt disk birleştirme ve israf alanı, tüm sistem performansını geliştirmek için boşlukları kaldırarak kayıt kullanılır.
GFI Yedekleme -
GFI Yedekleme bir kolay kullanımlı yedekleme ve kullanıcıların yedek tüm önemli dosya ve whenneeded, dakika ürünün sihirbaz arayüzü kullanarak tahrik içinde veri kurtarma sağlar kurtarma yazılımı çözümü. GFI Yedekleme tescilli bir biçimde kullanmaz; tüm veri ortak ZIP dosyalarını kaydedilir. Bu kolay bir GFI üzerinde yüklü Yedekleme olabilir bir bilgisayara geri kolaylaştırır.
GIMP -
NOT: Windows 7 düzgün çalışması için bu program için, işaretlemelisiniz Yönetici olarak bu programı çalıştır içinde Uyumluluk Modu Bu program kısayol için yüklendikten sonra.

GIMP çok yönlü bir grafik düzenleme paket programdır. Bu sayfa GIMP yapabilecek ne bir tat almak yardımcı olacaktır.
GOM Media Player -
Bu özellikleri çok olan bir medya oynatıcı programıdır.
GPU-Z -
NOT: Kurulum gerektirmez, bu tek başına bir EXE programı.

GPU-Z hafif yarar size video kartı ve GPU (Grafik İşleme Birimi) hakkında tüm bilgileri vermek için tasarlanmıştır.
El freni -
El freni açık-kaynak, GPL, çoklu lisanslı, okuyuculu video transcoder olduğunu
HashCheck -
HashCheck Shell Extension kolay herkesin hesaplamak ve toplamlarını doğrulamak ve Windows Explorer karma yapar. Dosyası, Windows içine entegre işlevsellik Checksumming ek olarak, HashCheck da oluşturabilir ve doğrulamak SFV dosyaları (ve gibi doğrulama dosyası, diğer formları. Md5 dosyaları).
HashTab -
HashTab bir sekme olarak adlandırılan ekler Windows kabuk uzantısıdır "Dosya sağlamalarının Windows Gezgini dosya özelliklerini" için. Sekmesi MD5, SHA1 ve CRC-32 dosya karmaları içerir. Bunlar, bütünlük ve dosyaların orijinalliğini doğrulamak için kullanılan ortak sağlamalarının vardır. Birçok yükleme sitelerinden download linki ile birlikte MD5 karma liste. HashTab çok Windows kullanıcıları için dış araçları kullanmadan sisteme herhangi bir dosya üzerinde bu sağlamalarının kontrol etmek için kolaylaştırır.
HWMonitor -
CPUID Hardware Monitor bu PC sistemleri ana sağlık sensörleri: voltaj, sıcaklık, fan hızı okur bir donanım izleme programıdır. Program ITE ® IT87 serisi, en Winbond ® ICs ve diğerleri gibi en yaygın sensör cips, yönetir. Ayrıca, üzerinde modern işlemciler okuyabilir çekirdekli termal sensörler die yanı SMART ile sabit diskler sıcaklığı, ve ekran kartı GPU sıcaklığı. Özel donanım abit ® uGuru ve Gigabyte ® ODIN ™ güç kaynakları serie gibi izler de desteklenmektedir.
IcoFX -
IcoFX bir all-in-one simge oluşturma, çıkarma ve düzenleme için bir çözümdür. Araçlar bir servet ve parmaklarınızın ucunda fazla 40 etkiler ile, orada oluşturabilirsiniz simgeleri neredeyse sınırı yoktur. Kolayca simgeleri veya simgeler görüntüleri içine favori görüntüleri dönüştürebilirsiniz. IcoFX sen simge kütüphaneleri veya exe dosyaları içinde değiştirmek simgeleri oluşturmak için imkanı verir.
IconRemover -
NOT: Sen isteyebilirsiniz bir Donanımı Güvenle Kaldır kısayol oluşturmak ama yerine kullanmak için.

Için ücretsiz araç geting Donanımı Güvenle Kaldır 'simgesi' kurtulun.
IconViewer -
IconViewer kolayca, kopyasını görüntülemek sağlayan bir Windows Explorer uzantısını ve simge kaydetmek (ICO) ve PNG bulunan dosyalarıdır. EXE programları ve. DLL kütüphaneleri. Bir dosyanın Özellikleri kutusunu aç, "sekmesinde," Simgeler seçin ve simgeleri dosyasının içerdiği görüntüleyebilirsiniz. Bu program kullanışlı bu ICO ve PNG dosyaları almak için sahip gerçek.
ImgBurn -
ImgBurn hafif CD / DVD / HD DVD / Blu-ray yazma uygulamasıdır. It - BIN, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG ve PDI dahil görüntü dosyası biçimlerini yakmak oluşturmak veya geniş destekler. It yazabilir Ses CD'si herhangi bir dosya türü ile desteklenen DirectShow / ACM - AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA ve WV dahil.
InfraRecorder -
InfraRecorder ücretsiz bir CD / Nere çok benzer Microsoft Windows için DVD yazma çözümü. Güçlü özellikleri sunar; tüm kolay uygulama arayüzü ve Windows Gezgini entegrasyonu bir kullanımı yoluyla.
Giriş Direktörü -
Giriş Direktörü size birden çok Windows sistemleri kullanarak klavye / fare bir bilgisayara bağlı kontrolü sağlayan bir Windows uygulamasıdır. Kimin iki (veya daha fazla millet için) bilgisayarlar evde kurmak ve kendilerini bulmak düzenli bir sistemden diğerine kayar tasarlanmıştır. Giriş Müdürü ile, tek bir klavye paylaşabilir / fare sistemleri bir dizi boyunca. Hangi sistem ya hotkey tarafından giriş alır ya da öylesine bir ekrandan bir çok benzer moda (bir çok diğer kurulum izlemek için bu geçişler imleci hareket ettirerek) geçiş. Fikir olarak, bir satırda iki veya daha fazla sistemlerden izler pozisyon ve hepsini kontrol etmek için paylaşılan bir klavye / fare kullanabilirsiniz. Giriş Direktörü ayrıca bir "panoya, içinde panoya bir sistem, bir başka ve yapıştırmak arasında geçiş veri kopyalayabilirsiniz paylaşılan destekler.
iReboot -
iReboot NeoSmart Teknolojileri 'basit ama etkili yeniden doğmuş gibi yardımcı bir araçtır. iReboot Görev çubuğundan başlangıçta oturur (sadece bellek 400KB kadar çekici!) ve size içine yeniden istediğiniz işletim sistemini seçmeniz yeterlidir. Bunun yerine yeniden basarak, Windows için kapatmayı bekleyen, BIOS için mesaj bekleyen, sonra içine bootloader zaman (içinde limit!) Boot istediğiniz işletim sistemini seçmek; sadece iReboot gelen bu girdiyi seçin ve izin yapmak rest!
IrfanView -
Büyük bir grafik görüntüleyici ve editör gibi BoyaAma bir sürü daha iyi. It ve tam eklenti ile özelleştirilebilir-in ve skin seçenekleri bir ton vardır. Size küçük için, şeffaflık vb .. kullanabilirsiniz
ISODisk -
ISODisk bir ISO disk imge dosyası aracı, sanal CD oluşturmak / DVD 20 sürücülerine kadar sürücüler üzerinde sanki CD veya DVD'ye bir edildi. ISO disk imge ve erişim mount izin vermektedir. Bu ücretsiz program hızlı CD ISO yansıma dosyası / DVD-ROM, ISODisk ile oluşturabilirsiniz, başka bir sanal sürücü yazılımı yüklemeniz gerekmez. Bir kez sanal bir sürücüye arşiv harita, Windows Explorer'da içeriğini görüntülemek edebiliyoruz.
ISO Recorder -
Bu program kaydetmek ve CD ISO görüntüleri yanmak / DVD kopyalama disk, mevcut veri CD ve DVD görüntülerini yapmak, izin verir ve bir disk klasörün içeriği ISO görüntüler oluşturmak.
IZArc -
IZArc bir arşiv programı :7 gibi birçok arşiv formatları ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ destekler, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. Modern bir kolay kullanımlı arayüzü ile en IZArc sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyaları gibi çok güçlü özelliklere erişim ve tools.It desteği sağlamaktadır sürüklemek için dosya açılır ve Windows Explorer oluşturmak ve doğrudan arşivleri özü sağlar Windows Explorer içinde, kendini oluştururken birden fazla arşiv diskleri kapsayan oluştur-arşiv ayıklanan hasarlı zip arşivleri onarımı, bir arşiv türü diğerine, görmek ve yazmak için yorum dönüştürme ve daha pek çok. IZArc da inşa vardır-Multilanguage desteği.
Karen's Replicator -
Otomatik yedekleme dosya, dizinler, hatta tüm sürücü! Karen's Replicator kopya bir sürücü dosyaları seçilen / klasör başka. Kaynak ve Hedef klasörleri yerde şebeke bulunabileceği.
KeePass -
Size, güvenli bir şekilde şifrelerinizi yönetmenize yardımcı olan bir Şifre yöneticisi. Hangi bir ana anahtar veya anahtar-disk ile kilitli bir veritabanı, tüm parolalarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca güvenli USB başparmak götürmek Doğum şifrelerinizi saklamak için izin Taşınabilir sürümünü kullanabilirsiniz.
KLS Posta Yedekleme -
KLS Posta Yedekleme ise o yedeklemek ve Windows Mail, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Firefox profil dosyaları geri verir yedekleme programı kullanmak kolaydır.
KMPlayer -
KMPlayer bir video ve VCD, DVD, AVI, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia gibi biçimlerinin büyük miktarda oynayabilir ses Media Player, ve QuickTime diğerleri arasında yer alıyor. Bu alt kolları ve ekran görüntüleri yakalamanıza olanak tanır. Sen, yavaşlatmak veya oynatma hızı, sık olarak bir video seçin parçaları artması ve daha birçok ses ve video efektleri ayarlayabilirsiniz. KMPlayer tamamen deriler ve renk şemaları geniş bir seçim, ve konfigürasyon seçenekleri geniştir özelleştirilebilir.
Launchy -
Launchy ücretsiz bir Windows ve Linux programı size başlangıç menüsü hakkında unutmak yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, masaüstünüzdeki ikonları ve hatta dosya yöneticisi. Launchy endeksler başlangıç menüsünde programlar ve belgeler, proje dosyaları, klasörleri başlatabilir ve yer imlerini sadece birkaç tuşa basarak!
LiberKey -
LiberKey gruplar özgür yazılım bir çok. True "İsviçre Çakısı", sunduğu ve / veya taşınabilir kullanımı yerel.
 • Yerel kullanım (doğrudan sabit disk dizine yüklenir)
 • Taşınabilir kullanmak (yüklü USB anahtar, harici sabit disk gibi iPod gibi müzik çalar, ...)
Oturum Açma Ekranı Rotator -
Oturum Açma Ekranı Rotator sizin seçtiğiniz bir resmi için oturum açma arka plan görüntüsü değişecek ve Windows 7 sizin seçtiğiniz bir zamanda ücretsiz bir uygulamadır.
Macrium Reflect -
Macrium Reflect Free Edition ücretsiz bir disk görüntüleme çözümdür. Ev ve ofis için tam bir felaket kurtarma çözümü. Kişisel belgeler, fotoğraflar, müzik ve e-postaları koruyun. Sabit diskinizde yükseltin veya güvenli bilgi her şeyin güvenli bir kolayca kurtarılmasına yedek dosyaya kaydedilir yeni işletim sistemleri deneyin. Macrium yansıtmak için, yerel ağ yedekleme suports ve USB de tüm DVD formatlarında yakma gibi sürücüler.
Magic Jelly Bean Keyfinder -
Magical Jelly Bean Keyfinder, ücretsiz açık kaynak yardımcı programı alır Ürününüzün Anahtar (cd anahtar) kayıt defteri Windows yüklemek için kullanılır. Bunu yazdırmak veya emanet için tuşları kaydetmek sağlar.
Malwarebytes Anti-Malware -
Bu anti-bilgisayarınızda tarama bilgisayarınızın tutmak için kötü amaçlı yazılım programı virüs, solucan, trojan, rootkit, dialer, casus yazılım, enfekte olma ve malware.
Marxio Dosya Kontrol Doğrulayıcı -
Size birçok dosya sağlama toplamlarını (sağlamalarının) hesaplamak ve orijinal ile karşılaştırılması sağlar taşınabilir dosya checksum Doğrulayıcı. Sadeliği ve taşınabilirliği sayesinde, taşınabilir ve "tek dosyalar ve sağlama ile başa çıkmak için bir araç olmalıdır - hesaplamak karşılaştırın ve bunları doğrulamak çok yönlü olmayı hedeflemektedir.
Maxthon Tarayıcısı -
Güzel bir web tarayıcısı paylaşan Internet Explorer'ın çeviri motoru ve internet seçenekleri gibi birkaç başka şeyler. Ayrıca Sık online olarak kaydedebilirsiniz. Birçok kişi vardır özellikler de.
MediaMonkey Ücretsiz -
MediaMonkey bir müzik yöneticisi ve oyuncu birçok özelliğe sahip.
Memtest86 -
Memtest86 kapsamlı tek başına başlangıçta gelen sizin önyükleme RAM test bellek tanılama programı. Sizinle önyükleme veya disket paketi Windows bir USB flash sürücü veya boot diskete yüklenebilir için DVD'ye yazmak için dosya ISO indirebilirsiniz.
metapad -
metapad küçük, Microsoft Not Defteri benzer özellikler ancak hızlı (ve tamamen ücretsiz) metin editörüdür ekstra (ve oldukça kullanışlı) birçok özelliklere sahip. Bu yana tüm Not Defteri özellikleri ve daha neler neler içerir Not Defteri tamamen değiştirmek için tasarlanmıştır.
Miranda IM -
Miranda IM olduğu daha küçük, daha hızlı, çok protokol desteği ile daha kolay an haberci. Ground-up kaynakları verimli halde zengin bir özellik seti sağlamak amacıyla tasarlanmış, Miranda AIM, Jabber, ICQ, IRC, MSN, Yahoo, Gadu-Gadu desteği ve daha fazlasını içerir.
MozBackup -
MozBackup Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, SeaMonkey, Mozilla Suite ve Netscape profillerini yedeklerini oluşturmak için basit bir yardımcı programdır. Bu yedekleme sağlar ve vb imleri, posta, kişiler, tarih, uzantıları, önbellek geri
Mp3tag -
, Albüm etiketleri bulmak ve online kapağı, daha hızlı dosyaların adını MP3 etiketleri düzenleyin.
MyDefrag -
MyDefrag bir disk birleştirici ve Optimizer (bir bakım programı daha hızlı) Windows için sabit diskinizde yapmaktır. Birçok optimizasyon stratejileri ile hızlı, düşük tepegöz, disketler işleyebilir, USB diskler, bellek sopa ve başka bir şey Windows için bir disk gibi görünüyor. Dahil kolay, Windows Görev Yöneticisi tarafından planlanmış olabilir ya da yönetici komut kullanmak için endusers, kullanıcılar, ekran koruyucu talep için bir betik motoru ve kombine pencere artı komut satırı sürümü için komut bir biçimde kullanmak için ayarlanır.
Ağ İzleyicisi -
Microsoft Ağ İzleyicisi bir protokol analiz olduğunu. Bu ağ trafiğini, görüntülemek ve analiz çekmelerine olanak tanıyor.
Networx -
Sen Networx bant genişliği kullanım verileri toplamak ve Internet veya diğer ağ bağlantı hızını ölçmek için kullanabilirsiniz. Networx ağ sorunlarının olası kaynaklarını belirlemek, size bant genişliği sınırları ISS veya Truva atları ve hacker saldırılarına şüpheli ağ etkinliğini karakteristik izini tarafından belirlenen aşmamak yardımcı olabilir. Program tüm ağ bağlantıları veya belirli bir ağ bağlantısı Ethernet veya PPP (gibi) sadece izlemenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda görsel ve ses özelleştirilebilir uyarılar özellikleri. Sizi uyarmak için zaman ağ bağlantısı aşağı veya alışılmadık ağır veri akışı gibi bazı şüpheli faaliyetleri, meydana olup ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, otomatik olarak tüm çevirmeli ağ bağlantıları kesmek ve sistemi kapattı. Gelen ve giden trafiği bir çizgi grafik temsil ve bir dosyaya kaydedilir, böylece her zaman günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımı ve çevirmeli süresi istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz. Raporları HTML, MS Word ve Excel gibi çeşitli biçimlerde, için, daha fazla analiz için verilebilir.
Nexus -
Nexus bir çok düzeyli dock sistemi. Nexus, esnek seçenekler dok bunu sağlayan ile en sık kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlar ya da ekran üzerinde herhangi bir yere float, A "On Demand" sayısız olanaklar sağlar.
Notepad + + -
Notepad + + ücretsiz bir kaynak kodu editörü ve birkaç dil desteği Not Defteri yerine geçer. HTML kodu + net dizim ve otomatik tamamlama istihbarat kolay ayrıştırma yapar Java ve 40 diğer dillerde, Notepad + yerinden.
Notepad2 -
Notepad2 bir ücretsiz, açık kaynak metin editörü. It, sözdizimi vurgulama eşleme kaşlı, ve kod otomatik katlama gibi özellikler-indent sahiptir.
OfficeTab -
OfficeTab Word, Excel ve PowerPoint Office 2007 yılında sekmeler ekler. Ofis, bu özelliği yıl önce kaldırıldı ama neden merak var. Birden fazla belgeler için Neat yol bir kez açıldı.
OpenOffice -
OpenOffice kelime işlemci, hesap tabloları, sunumlar, grafikler, veritabanları ve daha fazlası için bir açık kaynak kodlu ofis yazılım paketidir. Birçok dil ve eserler tüm ortak bilgisayarlarda kullanılabilir. Uluslararası bir açık standart biçimde ve tüm veri depolarını da okuyabilir ve diğer ortak ofis yazılım paketleri dosyaları yazın.
Opera -
Özellikler çok birlikte bir web tarayıcısı.
Outpost Firewall Free -
NOT: Kullandığınız Outpost Firewall Free yüklemeniz gerekir Uyumluluk Modu ile Vista SP1 Seçilen.
Agnitum's Outpost Firewall Free standart paket ve uygulama yetkisiz üçüncü kişilere karşı verilerinizi korumak için filtreleme güvenlik duvarı koruma sağlar. Artı, bu taş koymak bilinmeyen tehditlere yardımcı olacaktır yasadışı faaliyet programı karşı gelişmiş koruma olsun.
Paint.NET -
NOT: Bu hem de 32 bit ve 64 bit Vista, ancak 64 bit Vista içinde çalışır çalışır tam bir doğal 64-bit programı.

Paint.NET bir resim düzenleme ve fotoğraf düzenleme yazılımı tasarlanmış bilgisayarlarda kullanılmak üzere çalıştırılan Windows. Bu katmanlar, sınırsız, özel efektler ve faydalı ve güçlü araçlar çok çeşitli geri destekler.
Bölüm Sihirbazı -
Bölüm Sihirbazı Home Edition, ücretsiz bir bölümü yöneticisi MT Çözüm Ltd Ev kullanıcıları tarafından karmaşık bölme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz gibi bölümleri yeniden boyutlandırma olarak kendi sabit disk bölümünü yönetmek için bu güçlü özgür ama bölüm yöneticisi kullanılarak tasarlanan, Kopyalama bölümleri, bölüm oluşturma, silme bölümü, bir format bölümü, dönüştürme bölüm, bölüm Keşfet, Gizle bölüm, Değiştir sürücü harfi, Etkin bölümü ayarla ve Partition Recovery.
PCalc -
AnalogX PCalc sizi C gibi aynı formatta herhangi bir denklemi girmek için izin verir / C + +, ve aynı önceliğe sahip, biçimleri çeşitli sonuçlar tanımaktan işleyecek! PCalc de, ve kullanıcı kullanımı değişkenler tanımlanır destekler de ortak sabitleri çoğu şimdiden tanımlanmış kullanılır.
PC Tools Firewall Plus -
PC Tools Firewall Plus, Windows için Internet veya bir ağ üzerinden bilgisayarınıza erişim sağlamasını yetkisiz kullanıcıların engelleyerek bilgisayarınızı korur ücretsiz bir kişisel güvenlik duvarıdır. Ağ Güvenlik Duvarı Plus, arka kapılar, bilgisayarınız ve özel bilgilerinizi çalmasını zedelemesini keylogger ve diğer kötü niyetli Trojanlar durdurabilirsiniz bağlamak uygulamaları izleyerek.
PC Wizard -
NOT: Windows 7 düzgün çalışması için bu program için, işaretlemelisiniz Yönetici olarak bu programı çalıştır içinde Uyumluluk Modu Bu program kısayol için yüklendikten sonra.

PC Wizard da bir yarar ve kriter bilgisayar sisteminizi analiz etmek için tasarlanmıştır. It ve CPU performansı, Cache performansı, RAM performansı, Hard Disk performansı, CD / DVD-ROM performansı, Çıkarılabilir / Flash Media performans, video performansı, MP3 sıkıştırma performansı gibi donanım benchmark birçok türde analiz edebilirsiniz.
PDFCreator -
PDFCreator kolayca herhangi bir Windows programından PDF oluşturur. Word, StarCalc veya başka herhangi bir Windows uygulaması bir yazıcı gibi kullanın.
PDF-XChange Viewer -
Adobe Reader alternatifi olan bir PDF dosyası okuyucu.
Resim-Shark -
NOT: Sağ tıklayın yükleme programı ve tıkırtı üzerine gerekecektir Yönetici olarak çalıştırmak Bunun için yüklemek için.

Bu, herhangi bir görüntü filigran eklemek sağlayacak bir programdır. Filigran şeffaflığını tam olarak ne isterseniz için ayarlanabilir.
Pidgin -
Pidgin bir kullanımı kolay ve ücretsiz chat istemcisi. At AIM, MSN, Yahoo ve daha çok sohbet bağlanın şebekeler kez.
POP Peeper -
POP Peeper bir e-posta Notifier, Windows görev çubuğunda çalışır ve sizi uyarır zaman POP3 tarihinde yeni e-posta sahip olan IMAP IDLE desteği (ile), Hotmail \ MSN \ LiveMail, Yahoo, Gmail, Mail.com, MyWay, Excite, iWon, Lycos.com, RediffMail, Juno ve Netzero hesapları. IMAP desteği AOL, AIM, Netscape ve diğer hizmetlere erişim sağlar. POP Peeper göndermek posta doğrudan ve sık kullanılan kişiler e-posta adres defteri kullanın. POP Peeper İleti HTML kullanarak görüntülemek veya güvenle tüm mesajları görüntülemek için seçebilirsiniz sağlar zengin veya metin düz. Çeşitli seçenekleri azalacak veya (virüsler, javascript, webbugs, vb) e-posta okuma riskleri ortadan kaldırmak mevcuttur. POP Peeper taşınabilir bir aygıttan ve çalıştırılabilir şifre korumalı olabilir. Birçok bildirim seçeneklerini yeni posta, ses gibi geldi göstermek için availble olan (her bir hesap için) yapılandırılabilir, skinnable popup notifier, özelleştirilmiş kaydırma kilidi yanıp uyarıları ekran koruyucu ve daha fazlası.
Privatefirewall -
Privatefirewall çok katmanlı uç nokta güvenlik yazılımı, Windows masaüstü ve malware ve yetkisiz kullanıma karşı korur sunucuları olduğunu. URL filtreleme işlemi monitör Kişisel güvenlik duvarı, paket muayene, ve uygulama / sistem davranış modelleme ve anomali tespit parçaları, casus yazılım, virüs ve diğer zararlı yazılım türlerine önce hasara neden olabilir korsanları durdurmak.


Process Explorer -
NOT: Bu programı yüklemez. O EXE dosyası ile bir yardım dosyası tek başına bir.

Process Explorer gelişmiş bir süreç yönetimi yardımcı programı alır nereye kadar Görev Yöneticisi devre dışı bırakıyor olması. Onun ikonu, komut satırı da dahil olmak üzere bir süreç hakkında ayrıntılı bilgi, tam resim yolu gösterir, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı, güvenlik özellikleri ve daha fazlası. Ne zaman size o ya da yüklü olan işletim sisteminin kaynak açık olan kolları DLL listeleyebilirsiniz belirli bir süreç yakınlaştırmak. Bir arama özelliği size bir kaynak, bir dosya, dizin veya kayıt defteri anahtarı veya bir DLL yüklenmiş işlemlerin listesini görmek gibi açmış bir süreç aşağı izlemenize olanak sağlar.
Process Monitor -
NOT: Bu programı yüklemez. O EXE dosyası ile bir yardım dosyası tek başına bir.

Process Monitor, Windows için gerçek zamanlı dosya sistemi, kayıt, ve süreç / thread faaliyet gösteren gelişmiş bir izleme aracıdır. Bu şekilde daha fazla gelişmiş olduğunu Kaynak Monitör o Vista ile birlikte geliyor.
Hızlı Ortam Dönüştürücü -
Hızlı Media Converter ücretsiz bir evrensel Video ve Ses dönüştürücü ve daha fazlası, dizayn olarak olarak, Hızlı Ortam Dönüştürücü destekler alabilirsiniz kullanımı kolay olduğu bir biçim ve codec sayısız : Burada check
Rainbow Klasörler -
NOT: Bu program büyük klasör simgeleri desteklemiyor.

Rainbow Klasörler herhangi bir klasörün rengini değiştirmek sağlar.
Rainmeter -
Rainmeter Windows özelleştirme uygulamasıdır. Yararlı araçlar genişletilebilir bir kütüphane ile masaüstü güçlendirin - kullanışlı notları ve uygulama rampası, hava ve web, sistem durumu ve daha den besleniyor. Sonra, yeniden düzenlemek ve kişisel stil uyacak şekilde değiştirin.
Gerçek Sıcaklık -
Gerçek Sıcaklık bir sıcaklık izleme programı tüm tek Intel Core, Dual Core, Quad Core ve Core i7 işlemcileri için tasarlanmıştır.
Recuva -
Recuva ( "kurtarmak") telaffuz yanlışlıkla bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri yüklemek için bir araçtır. Bu dosyaları dijital kamera hafıza kartları veya MP3 çalarlar, kullanıcı hatasından silindi diğer dosyalar Geri Dönüşüm Kutusu gibi görüntülerden ve boşaltılabilir içerir. Hatta hataları, çöker ve virüsler tarafından silinen dosyaları geri getirecek!
Uzaktan Sunucu Yönetim Araçları Windows 7 için -
Uzaktan Sunucu Yönetim Araçları Windows 7 için uzak bilgisayarda çalışmasını rolleri ve özellikleri Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 veya Windows Server 2003 çalıştıran bilgisayarlarda yüklü yönetmek için BT yöneticilerinin sağlar
Windows 7.
Revo Uninstaller -
Revo Uninstaller yazılım kaldırmak ve kaldırmak istenmeyen programların bilgisayarınızda yüklü olsa bile kaldırma ve sorunları var, Windows 7 bunları kaldıramazsınız yardımcı olur Programlar ve Özellikler Denetim Masası uygulamasında.
RocketDock -
RocketDock masaüstü için düzgün animasyonlu, alfa karışık uygulama başlatıcısı dok istasyonu bulunmaktadır. Kolay erişim ve organizasyon için kısa yollar açılır güzel bir temiz bir arayüz sağlar. Her öğe ile tamamen orada ne ekleyebilir ve dock başlatma sonu yoktur özelleştirilebilir. Şimdi vazife dock simge olarak görünebilir senin küçültülmüş pencereleri desteği eklendi.
Samurize -
NOT: Yüklemek için, kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu kurulum dosyası ile bir Manzara ve Yönetici olarak bu programı çalıştır kontrol.

Samurize Windows için gelişmiş bir izleme sistemi ve masaüstü geliştirme motorudur. BT uzmanları, overclock, oyuncular ve masaüstü modders hem sistem bilgileri için Samurize kullanabilirsiniz, hava durumu, haber başlıkları ve çok çok daha fazlası.
Screenrecorder -
Screenrecorder çok kolay-to-use ekran video yakalama programı, Windows Media Kodlayıcısı üzerine geliştirilen, kolayca ne o zaman e hangi gönderebilirsiniz küçük bir video dosyasını-posta gidiyor çekmenizi sağlar uygun kişi. Sonra da bu kişi sanki seni yanında oturuyor video izleyebilir ve ne kendisine gösteriliyor ekranda oluyor.
Secunia Personal Software Inspector (PSI) -
Secunia PSI ücretsiz bir güvenlik aracı programlarda güvensiz programları güvenlik tehditlerine maruz sizin için PC'nizin kontrol ederek güvenlik açıklarına karşı bilgisayarınızı güvenli yardım tek amacı ile tasarlanmıştır.
Seçici -
Seçici bir hotkey programı bizim üyesi tarafından yazılmış MilesAhead Seçilen Metin veya Pano Metin parametre olarak diğer programları açmak için. Seçici yerine her tarayıcı için bir eklenti yüklemeden tüm tarayıcınızdaki ekleyin.
7stacks -
7stacks (ve Vista ve XP) kullanıcıları "7 () veya Hızlı Araç Çubuğu Vista ve XP () in onların vazife simgeleri destesi var" Windows 7 sağlar. Yığınlar kullanarak, kullanıcılar, simge yığılmayı azaltabilir ve tek bir simge halinde ilgili simgeleri bir grup birleştirir.
7-Zip -
NOT: Yükledikten sonra, kullanmak uyumluluk modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek. Daha sonra gitmek gerekir Araçlar ve Seçenekleri menü ile açmak ilişkili 7-Zip istediğiniz dosya ilişkileri seçmek için.

Bir Zip programı 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR, CAB, ISO, ARJ, LZH, CHM, Z, CPIO, RPM, DEB ve NSIS dosyaları açmak için kullanılır. Tamamen özelleştirilebilir kendisi için 7 ilişkili istediğiniz tip-Zip dosyası.
ShellExView -
NOT: Indirdikten sonra kullanmak uyumluluk modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır exe dosyası için seçenek. Bu başına bir exe dosyası ve yüklemez.

Bu görüntülemek ve tüm yüklü kabuk uzantılarını yönetmek mükemmel bir araçtır. Varsa, bu gibi sürüm bilgileri, şirket bilgileri, yer, adı ve dosya daha açıklamalar görüntüler. Bu isteğe bağlı olarak devre dışı bırakabilir veya herhangi bir öğeyi etkinleştirin. Bu çok bir uzantısıdır don't need you devre dışı bırakmanız ya da yararlı olabilir ki arkasına doğru tıkırtı bağlam menüsünden bir önceki yazılımı yükleyin bırakıldı.
SIV -
SIV (Sistem Bilgisi ViewerYararlı), Windows, Network ve donanım bilgisi - CPU bilgileri, bilgi PCI, PCMCIA info, USB bilgi, Makine Bilgisi, Donanım Sensörler, Ağ bilgisayarlar, çok sayıda Sistem Bilgi ve daha İşletim görüntülemek için genel bir Windows yardımcı programıdır.
SIW -

SIW gelişmiş olduğu Sistem Bilgileri Windows için sisteminizin özellikleri ve ayarları ve görüntüler son derece anlaşılır bir şekilde hakkında ayrıntılı bilgi toplar aracı. sistem bilgileri birkaç ana kategoriye ayrılır:
 • Yazılım: İşletim sistemi,, (Ürün Anahtarları / Seri Numaraları / CD Key) Yazılım ve Düzeltmeler, İşlemler, Servisler, Kullanıcılar, Açık Dosyalar, Sistem Uptime, Yüklü Codec'ler, Yazılım Lisansları Yüklü Secrets (Password Recovery).
 • Donanım: Anakart, Sensörler, BIOS, CPU, chipset, PCI / AGP, USB ve ISA / PnP Aygıtları, Bellek, Ekran Kartı, Monitör, Disk Sürücüleri, CD / DVD Aygıtları, SCSI Aygıtları, SMART, Portlar, Yazıcılar.
 • : Ağ Kartları, Ağ Dağılım, şu anda etkin Ağ Bağlantıları, Açık Portlar.
 • Araçlar: Eureka! (Reveal) şifreleri yıldız arkasında gizli kaybetti, MAC Adres Değiştirici, Monitör Test kapanma / yeniden başlatın.
 • Gerçek zamanlı monitör: CPU, Memory, Page File kullanımı ve Ağ Trafiği.
Smart Defrag -
IObit tarafından iyi bir sabit disk birleştiricisi.
SourceSnap -
NOT: Bunu alt kısmına doğru görürsünüz.

Kadar seçilen kaynak kodu veya metin hotkey yoluyla bir dosyaya erken programcılar için küçük yardımcı programı. Var 2 yöntem kaydetmek vardır. Bir yeni bir dosyaya kaydedin ve bir erken dosyasına (parçacığını eklemek ekler.) Ek olarak, tercihlerinize göre hotkeys özelleştirmek için imkanı olacaktır.
SpaceSniffer -
SpaceSniffer taşınabilir bir disk nasıl klasör ve dosyaları disklerde yapılandırılmıştır anlamak sağlayan araç uygulama tarıyor. Bir Treemap görselleştirme düzeni kullanarak, nerede büyük klasör ve dosyaları cihazlar yerleştirilir derhal algı var.

Spybot Search & Destroy -
NOT: Kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek.

Bu büyük bir casus yazılım koruma programıdır. Windows Defender ve ek koruma diğer anti-spyware/adware programları ile birlikte bu programı kullanabilirsiniz.
SpywareBlaster -
NOT: Kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu ve seçin Yönetici olarak bu programı çalıştır seçenek.

SpywareBlaster, Javacool Yazılım tarafından casus yazılımları ve diğer istenmeyen yazılımların kurulum önlemeye yardımcı olur.
Spyware Terminator -
Ile gerçek zamanlı antispyware koruması programı yardım tehlikeli web sitelerine girmesini engelleyebilir uyarır.
StandaloneStack -
Bu gibi yığılmış simgeleri içinde görüntüler kısayolları zaman araç çubuğu açık bir araç çubuğu oluşturmanızı sağlar.
Stickies -
Stickies masaüstünüzde notlar Mesajıma bir yapışkan notu uygulamasıdır. Özellikleri şunlardır:
 • Bir kez ekranda olacak Stickies kalır nereye kadar kapalı, yeniden doğmuş gibi bile aracılığıyla yerleştirilir
 • Stickies görünüm özelleştirilebilir; yazı tipleri, renkler ve düğmeler değiştirilebilir ve stilleri kurtardı. Stickies resized olabilir.
 • Stickies birbirlerine ve ekranın kenarlarına onları özenle dizilmiş tutmak için erken olabilir
 • Böylece sadece o ekranda's Show Stickies bir web sitesi, belge veya klasöre eklenebilir
 • Stickies bir makinenin diğerine ya TCP / IP ağ bağlantısı üzerinden aktarılabilir ya da SMTP posta sunucusu ya da MAPI istemcisi kullanarak:
  • Otomatik olarak diğer arkadaşlarından devredilebilir Hiyerarşik arkadaş listesi,
  • Almak Play bir ses dosyası
  • Imza veya e-postayla gönderilen Stickies için
  • Favori arkadaşlarınız ve özel listeler yapılabilir

 • Stickies belirli bir süre için, belirli bir tarih ve saat veya sonrasında her gün, hafta veya ay kadar hatırlatmalar olarak hareket gizli olabilir.
 • Stickies alarmları seçtiğiniz bir noktada onları fark sağlamak için ayarlanmış olabilir
 • Stickies ve Palm ve PPC PDA aktarılabilir.
 • Uluslararası dil ve RTL metin desteği
 • Stickies Windows Vista ile çalışır
 • Stickies küçük ve basit, tek bir metin dosyasına ve yazar kayıt değiştirmez
 • AD ağ yöneticilerinin ayarlarını kontrol etmek için Grup İlkesi kullanabilirsiniz
 • API izin diğer uygulamaları ile entegrasyon
Sumatra PDF -
Sumatra PDF bir ince, ücretsiz, açık-Windows için kaynak PDF görüntüleyici.
SUPERAntiSpyware -
UYARI: Bu program sadece 64-bit Windows 7 çalışıyor now. Bir 32-bit Windows 7 yüklemesinin sonunda donma olacak.
NOT: Yükledikten sonra, kullanmak gerekecektir Uyumluluk Modu Bu programın kısayol ve check "Run yönetici olarak bu programı" ile.

Bu başka büyük casus yazılım koruma programıdır. Windows Defender ve ek koruma diğer anti-spyware/adware programları ile birlikte bu programı kullanabilirsiniz.
SuperCopier -

SuperCopier Windows Explorer dosya kopyalama değiştirir ve birçok özelliği ekler:
 • Transfer resuming
 • Kopyalama hızı kontrolü
 • Hiçbir hata Bir kerede fazla 2GB kopya
 • Kopyalama hızı hesaplaması
 • Iyi kopya ilerleme göstermek
 • Biraz daha hızlı
 • Kopya listesi düzenlenebilir süre kopyalama
 • Hata günlüğü
 • Kopya listesi / yükleme tasarrufu
 • vs ....
Switcher -
NOT: Bu program hakkında daha fazla bilgi için, bkz: Switcher Genel

Switcher sizin pencerelerin kontrolü size verir bir Flip3D yerine geçer. Tek bir ekranda hızlı, onlar üzerinden arama tüm pencereleri bak bile favori renkleri ve yazı tiplerini onları süsleyin.
TeamViewer -
TeamViewer herhangi bir PC veya sunucu için Tüm dünyada sadece birkaç saniye içinde bağlantı kurar. You can uzaktan kumanda eşinizin PC gibi eğer önünde oturuyordu.
Texter -
Texter metin yerine klavye makro aracıdır. Bu o zaman tetikleyen, metin daha büyük bir parça ile hotstring yerini alacak metni ikame hotstrings define sağlar. Metnin en yaygın yazdığınız ön girerek Texter içine ederek, sayısız tuş vuruşlarını kaydedebilir
Sage -
TheSage's İngilizce Sözlük ve Thesaurus bir tek ve güçlü bir dil referans sistemi içine İngilizce dil tam bir sözlük ve çok yönlü thesaurus bütünleştiren profesyonel bir yazılım paketidir. TheSage doğrudan hemen hemen herhangi bir program (IE, Word, Firefox, Outlook, Thunderbird, ...) için kelime arayabilirsin ve% 100 taşınabilir.
Windows Vista Flip 3D Activator -
Windows Vista Flip 3D Activator Windows Vista ve Windows 7 için büyük sizin fare ile kontrol izin vererek Flip 3D özelliğini geliştirir küçük bir yardımcı programdır. Bunu ( "Hotspots") masaüstü, herhangi bir fare düğmesini veya her ikisi de, bir veya daha fazla köşe seçebilmektedirler Windows Flip 3D etkinleştirin. Açıldıktan sonra, bir pencere seçmek için fareyi kullanabilirsiniz.
ThreatFire -
Şüpheli davranıyorsa PC Tools ThreatFire imza anti-ne düşündüğü konusunda sizi uyarır casus yazılım programı dayanır. O ve bir rootkit tarayıcı içerir çok çok daha fazlası.
Thunderbird -
Mozilla Thunderbird iyi bir e-posta istemcisi programıdır.
Üstteki Toggle -
NOT: Bu bizim üye tarafından yazılmıştır MilesAhead.

Üstteki Toggle "Always On Top veya kapalı Control + + kullanarak sağ tıklayın Etkin pencerenin" öznitelik geçiş yapar.
Trader's Little Helper -
Kayıpsız sıkıştırılmış ses dosyalarının Traders () maymun, flac MKW veya shn dosyaları örneğin, oluşturma encode / sektör sınır hataları, oluşturmak veya sel dosyaları düzeltme sağlama doğrulamak şifresini çözmek için farklı uygulamalar bir sürü kulp gerekir. Ayrıca en çok kullanılan araçlar komut satırı programları nasıl çeşitli parametreleri kullanmak için daha derin bir bilgi gerektiren. Trader's Little Helper demetleri bir tek kolay kullanımlı arayüzü ve bu uygulamaların en önemli özellikleri.
TreeSize Free -
TreeSize Free nerede değerli alana gitti anlatır. TreeSize özgür bir klasör veya sürücünün içerik menüsünden başlatılabilir ve alt klasörleri dahil olmak üzere bu klasörün boyutunu gösterir. Sen Explorer'daki bu klasör tarzı gibi genişletebilir ve her alt klasörün boyutunu göreceksiniz. Tarama bir iplik, bu yüzden zaten sonuç ise TreeSize Free çalıştığını görebilirsiniz yapılır. Hangi dosya sistemi tarafından israf olduğu alan, ve görüntülenebilir sonuçları bir raporda basılabilir.
TrueCrypt -
TrueCrypt hangi oluşturup şifreli sanal sürücüyü kurmasını sağlayan bir açık kaynak app. Bunu götürmek istediğimi saklayabilir, ve tamamen erişilemez olacak ve kim şifre yok herkes görünmez.
Türleri -
Türleri Windows için istediğiniz programı dernekler, simgeler, bağlam menüleri ve çeşitli dosya türleri Explorer'da görüntülenen diğer özelliklerini düzenlemek için olanak sağlayan bir serbest ve hafif bir yardımcı programdır.
UK's Kalender -
Bu program size tarih ve görevleri düzenlemek ve Yaklaşan etkinlikleri hatırlatıyor yardımcı olur.
Ultimate Tweaker -
Ultimate Tweaker v 2.0, ücretsiz Tweak UI Programı tweaking ve Windows 7 ve Windows optimize Vista'nın 32-bit ve 64-bit olduğunu. Bu sadece indirilebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Windows özelleştirmek için taşınabilir bir uygulama olarak kullanılır. Sağgörülü tweaking ile, sistem, daha kararlı daha hızlı ve daha birkaç fare tıklaması ile güvenli yapabilirsiniz. Tweaker olup Windows 7 veya Windows Vista yüklü ve buna göre size ilgili tweaks sadece sunar algılarsa.
UltraVNC -
UltraVNC bir Internet veya ağ () kendi ekran üzerinden başka bir bilgisayarın ekran bir program kullanımı kolay güçlü. Program, diğer PC kontrol etmek için uzaktan fare ve klavye kullanmanıza olanak verir. O uzaktaki bir bilgisayarda, sanki onu önünde, bulunduğunuz yerin sağdan oturuyordu çalışması anlamına gelir. Eğer bilgisayar desteği sağlamak, hızlı bir şekilde dünyanın her yerinden gelen müşteri bilgisayarları, erişim ve uzaktan yardım masası sorunları çözmek! SingleClick gibi eklentiler ile müşterilerinize daha önceden gerekmez yazılım yüklemek veya uzaktan yardım masası destek almak için karmaşık işlemleri yürütmek.
uTorrent -
Utorrent ücretsiz bir sel müşteri programı dosya paylaşımı için kullanılır.
Virtual CloneDrive -
Virtual CloneDrive çalışır ve fiziksel bir CD gibi davranır / DVD sürücü, ancak sadece neredeyse var. Resim CloneDVD or CloneCD ile sanal bir diske, sabit disk veya ağ sürücüsü ve normal bir CD / DVD sürücüsü içine ekleme gibi aynı şekilde kullanılan monte edilebilir oluşturulan dosyaları.
VistaSwitcher -
VistaSwitcher Windows işletim sistemi için bir görev yönetimi yardımcı programdır. Kurulduktan sonra, bu varsayılan Windows Alt-tüm isimleri ve önizleme fotoğraf ile görevler çalışan ve sağlar onlara fare ve klavye kısayolları kullanarak eylemleri listesini gösterir güzel bir kutu ile Sekme iletişim yerini alır. Tek bir tıklama ile, bir görev için, en üst düzeye çıkarmak, ana penceresini geri ya da süreci en aza yakın geçiş yapabilirsiniz.
Windows Virtual PC -
Windows Sanal bilgisayar, birden çok bilgisayar çalıştırmak tabanlı işletim sistemleri bir iş istasyonu aynı anda sağlayan güçlü bir yazılım sanallaştırma çözümü, siz yeni bir işletim sistemine geçiş emniyet eski uygulamalar ile uyumluluğu sağlamak için net sağlamaktadır.
Vista Shortcut Manager - (Yöntem İki)
Frameworkx Vista Shortcut Manager veya kısayol kaplaması ok kaldırmak için ne isterseniz onu değiştirmenizi sağlar. Ayrıca eklemek veya kısayolları için Kısayol adı uzantısı kaldırmanıza olanak sağlar.
Vista Start Menu -
NOT: Sadece programı varsayılan Windows 7 Başlat Menüsü herhangi bir zamanda geri bildirim alanında simgesini kullanarak çıkabilirsiniz. Sadece tekrar tekrar programın Başlat Menüsü kullanmak için programı çalıştırmak.

Vista Start Menu varsayılan Başlat Menüsü için Vista ile gelen bir çok güzel yerini almıştır. Özelleştirilebilen özellikleri doludur. Bu program hakkında daha fazla bilgi için bağlantıya göz atın.
VLC Media Player -
VideoLAN VLC Media Player, çeşitli ses ve video formatları için yüksek derecede taşınabilir multimedya oynatıcı (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, ediyor ...) yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli streaming protokolleri . Ayrıca olarak kullanılabilir akışına sunucu tek noktaya yayın veya IPv4 veya IPv6 içinde çok noktaya yüksek bant genişliği ağ içinde. Herhangi bir harici codec veya çalışma programına ihtiyacınız yok.
Winamp Media Player -
MP3, Multimedya ve Müzik Çalar.
WinAudit -
WinAudit kullanmak için hiçbir özel bilgi programı kullanmak için gereklidir kolaydır. It is a self-hiçbir kurulum veya yapılandırma ihtiyaçlarını tek bir dosya içeriyordu. Bir disket veya USB çalıştırılabilir sopa. Bu bir PC denetim ve yazılım, lisans, güvenlik yapılandırması, donanım, ağ ayarlarını envanteri verir ...
WinDirStat -
WinDirStat Disk kullanım istatistikleri görüntüleyici ve Microsoft Windows için temizleme aracıdır.
Windows Otomatik Yükleme Seti (Windows 7 Beta) -
Windows Otomatik Yükleme Kiti, yüklemek için özelleştirmek ve işletim sistemi Microsoft Windows 7 Beta aile dağıtılmasına yardımcı olur.
Windows 7 Güvenlik Duvarı Denetim -
Bu Sfenks ile Gelişmiş Güvenlik Windows 7 çok daha kolay kullanmak için Windows Güvenlik Duvarı kullanarak yapmak bu programın ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.
Windows Live Mail -
NOT: Kadar görmek Menü çubuğu, ALT + M ve kontrol "Tüm menüleri göster. Sen WQL veya beta sürümünü indirebilirsiniz.

Windows 7 bir e-posta programı ile gelmiyor dahil. Windows Mail de Hotmail web tabanlı e-posta destekler Live. It, IMAP, HTTP web sitesi (EX: Hotmail) e-posta, POP3 ve çok daha kararlı. Plus, WLM bir görev çubuğu simgesine en aza indirmek ve her e-posta hesabı için ayrı bir Gelenler sahiptir. Bu bir yeri vardır harika özellikler.
Windows Live Messenger -
NOT: Eğer görmek bildirim alanında yerine görev çubuğunda bir simge istiyorum: Windows Live Messenger - vazife ya da Bildirim simgesi .

Windows Live Messenger ton ile büyük bir anlık ileti programıdır özellikler.
Windows 7 Logon Arka Plan Değiştirici -
Windows 7 Logon Background Changer bir açık kaynak yazılım, Windows 7 oturum açma ekranın duvar kağıdı değiştirmenize olanak (aynı zamanda hoş geldiniz ekranı "veya" giriş ekranı "bilinir).
WinPatrol -
NOT: WinPatrol Plus bir ücretsiz değil.

WinPatrol bir anti casus yazılım kullanılabilir / bu saldırılara ve bilgisayar çevre ihlallerini tespit için bir sezgisel davranışçı yaklaşım kullanır adware programı. Geleneksel güvenlik programları sabit diskinize önceden belirlenen tehditler için arama tarama. WinPatrol kritik sistem kaynaklarını fotoğrafını çeker ve sizin bilginiz olmadan olabilecek herhangi bir değişiklikten sizi uyarır.
Wise Disk Cleaner-
Çok ayrıntılı önemsiz ve temiz dosya temp. Seçeneği Geri Dönüşüm Kutusu'na amaçlar için geri silme hakkına sahiptir.
Wise Registry Cleaner -
UYARI: Tüm kayıt defteri temizleme programları olduğu gibi, sadece basit bir silmeden önce tarama sonuçları doğrulamak gerekir.

Çok ayrıntılı kayıt defteri temizleyici. Kayıt defterinde düzeltmek için hataları bulma konusunda yardımcı olabilir. Bir yedekleme özelliğini kayıt defteri değişikliklerini gerekirse geri etti.
Word Viewer -
Microsoft Word Viewer ile ve Uyumluluk Paketi, Sen, baskı ve kopyalama Microsoft Word belgesi içeriği başka bir programa görüntüleyebilirsiniz. Ancak, bir belge veya yeni bir belge oluşturmak kaydetmek, açık bir belgeyi düzenleyemez.
WSCC -
WSCC (Windows Sistem Kontrol Merkezi) sizin, yüklemek için güncelleme, idam ve çeşitli sistem yardımcı suites programları düzenlemek olanak tanıyan ücretsiz, taşınabilir bir programdır. WSCC sadece bir arayüz, indirmeniz ve ayrı ayrı programlar yüklemek gerekir. Alternatif olarak, WSCC indirmek ve programları çalıştırma http protokolünü kullanabilirsiniz.
XnView - XnView bir program görmek ve bu gerçekten kullanımı basit grafik dosyalarını dönüştürmek kullanılır. O 400'den fazla farklı grafik biçimlerini destekler.

18 yorum :

 1. sen dalga mı geçiyorsun birader milletle?
  google translatordan çevirmiş koymuş buraya!!!
  bir halt anladıysam pele olayım vallaaa!!! :=)))))))))))

  YanıtlaSil
 2. bıdı bıdı.. rahatsızmısın ? translator değil translate bir kere (:.İkincisi translate'ten çevirdiğimi belirtmişim zaten konunun başında.O kadar ingilizcem yok ki ben çevirim hepsini.Ya az program yok ki tek tek indirip ne işe yaradığını belirleyip hakkında yorumumu yazim.Ben translate'ten çevirdiğimi belirttim.Yararlı olmuyorsa yapabileceğim birşey yok.Ama mutlaka birilerinin işine yarar diye düşündüm.Bir kaç programdan ben çektim burdan.

  YanıtlaSil
 3. Adsız17:28

  Cyber boşver abi takma sen ne güzel öyle böyle emek harcayıp birşey paylaşmışsın bizlerde hem hazıra konuyoruz hemde beğenmeyince şikayet ediyoruz teşekkürler herşey ve yardımların için.

  YanıtlaSil
 4. Eywallah hocam çok teşekür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Adsız01:01

  eline sağlık...

  YanıtlaSil
 6. Eline Sağlık arkadaş.. Birde altyazılı filmleri oynatacak bi prog bulsam çok süper olacak :)

  YanıtlaSil
 7. Teşekkür ederim hocam.Alt yazılı filmler için kullanabileceğiniz en ideal oynatıcı gom player... google sorgusunda bulabilirsiniz.Alt yazıyı (.sub, .srt gibi..) tutup uzerine bırakmanız yeterli.

  YanıtlaSil
 8. cenk16:42

  hoca ellerine sağlık ama programlar sahane hemde win 7 için olabilecek muhtesem programlar bunlar

  YanıtlaSil
 9. Adsız10:47

  bıdı bıdı nickine yakışanı yazmış. Cyber arkadaşım sen takma böylelerini. Emeğinin kıymetini bilen bilir.

  YanıtlaSil
 10. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 11. Adsız21:57

  emeginize saglık güzel çalışmaa...

  YanıtlaSil
 12. Adsız00:02

  çok güzel paylaşımlar emeğe saygı )

  YanıtlaSil
 13. güzel paylaşım.. teşekkürler

  YanıtlaSil
 14. adsiz10:45

  bunların hiçbiri windows 7 ile alakalı değil apple'lara göre alakası bileyok

  YanıtlaSil
 15. Eline sağlık Cyber.Bu konu da çok güzel.Bu siteden çıkarken bu adama helal olsun demeden gitmiyorum.Sağol Cyber.Bu programlar çok karışık ama söyleyeyim.Gom player'i yazmamışsın.Ben indirme linkini yazayım.

  http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=gom-player&lid=3414

  YanıtlaSil
 16. Adsız13:47

  Arkadasim su sayfandan ucan kusmudur bocekmidir onu kaldrsan çok iyi olacak. Sürekli görmek zorundamıyız?

  Yararlı bilgiler için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 17. Rahatsız edecek kadar kötümü kuş ? Yazının ortasına falan konmuyor ki (:

  YanıtlaSil
 18. Adsız17:39

  Ama bazen linklere konuyor...

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...