facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Sekiz Tane Mükemmel Görünümlü Windows 7 gadgets

Cpu,Bellek,Sabit Disk ve Ağ kullanımını izlemeniz için 16 farklı gadgets.1.Cpu ve Fiziksel bellek ölçen standart gadgets.

Windows 7 ve Windows Vista için cpu ölçer.İki parçadan oluşur.Bir parçada cpu Kullanım miktarını ölçerken diğer parçada fizilksel bellek kullamını anlık görselleştirir.Araçlar menüsüne sistemle birlikte gelir.Kullanmak için masaütüne sağ tıklayın araçlar'dan etkinleştirin.2.Driver Bilgisi gadgets.

İsimdende anlaşıldığı gibi Windows7/Vista'da sabit disklerin dolum olarını ölçer.Gb biriminden grafik sunar.Aynı zamanda boş alanıda gösterir.Microsoft'un sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.İndirmek için tıklayın.

4.Sistem Kontrol A1 Gadtets

Sistem Kontrol A1 aygıtı Windows 7 veya Windows Vista için harika bir kaynak ekran. O CPU yükü ve bellek kullanımı izler.Sistem Kontrol A1'i microsoft'un sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.İndirmek için tıklayın. 

5.XİRUS Wi-Fi Monitör Gadgets


Xirrus Wi-Fi Monitörü gadget'ı hakkında en iyi şey, soğuk görünüşü.Xirus Wi-Fi monitör kapsama alanındaki Kablosuz ağları görüntüliyen muhteşem bir gadtes'tir.Şiddetle tavsiye ediyorum.Biraz ağır çalışabilir ama çok etkilidir.Micosoft'un sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.İndirmek için tıklayın.6.Sistem monitörü gadgets.

Sistem monitörü gadtets çok işlevlidir.Cpu,Ram,Kablosuz ağlar,Pil ve ip adresini görüntülüyebilir.Microsoft'un sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.İndirmek için tıklayın.

7.Kablolu Ağ metre gadgets

Kablolu Ağ Metre Windows 7/Windows Windows Vista Gadget olup, toplam bant genişliği kullanımı mevcut iç ve dış IP adresi gibi, kablolu ağ bağlantısı, mevcut upload ve download hızı hakkında yararlı her türlü bilgileri sağlar.Birçok yararlı konfigürasyonları mevcuttur.Tavsiye etmemem mümkün değil.Microsoft'un sitesinden ücretsiz indirilebilir.İndirmek için tıklayın.
8.Kablosuz Ağ ölçer Gadgets.

Kablosuz ağ ölçer yukardaki kablolu ağ metrenin işlevlerinin aynısını kablasuz bağlantıda gerçekleştirir.Tek farklılıkları SSID ve sinyal gücüdürMicrosoft'un sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.İndirmek için tıklayın..

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...