facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

windows 7 muhteşem leopart aurora teması

Windows 7 için harika bir tema daha.Bu tema ile zaten canlı ve muhteşem olan dünyanın en iyi işletim sistemi win7'niz dahada güzelleşecek.Anlaşılan microsoft bu sefer mükemmeli yakalamaya çalışıyor ve kullanıcının bütün isteklerine cevap veriyor.İstediğimiz performans ve görselliğin bir arada olmasıydı ve bu zevki şu an yaşıyoruz.

Temayı indirip tıklamanız yeterlidir.İndirdiğiniz dosyaya tıkladığınızda kişiselleştirme bölümünde temanını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
windows 7 leopart aurora download

5 yorum :

 1. linki bi kontrol et istersen.!!!

  YanıtlaSil
 2. Linki temayı dağıtan web sitesi sansürlemiş.Linkteki web sitesine giriş yaptıktan sonra temayı indirme linkine bakarsan benim verdiğim linkle aynı olduğunu göreceksin.

  YanıtlaSil
 3. teşekkür ederim.. bu arada site harika olmuş..

  YanıtlaSil
 4. Adsız18:40

  hocam sitedeki linklerin yarısı calısmıyor..
  buda dahil...

  YanıtlaSil
 5. Sitede benim upload ettiğim linklerin hepsi çalışıyor.(windows 7 hariç.Onuda rapidshare uygunsuz buldu ve sildi).Benim upload etmediğim linklerin sayısı da çok az.Şu an yukardaki temayı tedarik edip upload etme imkanım yok malesef.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...