facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 kırathanesi açılıyor

Microsoft Windows 7 konusunda işini şansa bırakmıyor: Yeni tanıtım yöntemi sizi çok şaşırtacak...,

Microsoft'un ofis çalışanlarına hediye ettiği Windows logolu kahve fincanları ve küçük promosyonlar nihayet kendilerine daha sıcak bir yuva buluyor. Microsoft Windows 7 partilerinden sonra ilginç fikirlerle promosyon çalışmalarını sürdürüyor. Microsoft, kafeleriyle meşhur Paris'te Windows Cafe'yi açarak Windows 7'nin reklamını yapacak.
Microsoft, çıkışı yaklaşan Windows 7 için oldukça sosyal reklam kampanyaları düzenleniyor. Windows temalı bir kafe gerçekten de çok sosyal ve sıcak bir fikir olarak dikkat çekiyor. Microsoft burada rahat bir ortam içerisinde çeşitli ürünlerini sergileyecek. Microsoft sonuçta sadece işletim sistemi üretmiyor, bu kafeyi dolduracak eğlenceye yönelik Xbox 360 gibi donanımlar, Zune gibi medya oynatıcılar ve Games For Windows etiketi taşıyan bolca oyun mevcut. Yeni gelen mobil ürünler de bu kafede tanıtılacak.
Ücretsiz WiFi internet bağlantısı, Microsoft ürünleri ve sıcak kahve ve çikolata bulunan bu kafe 22 Ekim'de açılacak.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...