facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7'de sorun kaydediciSanıyoruz ki en işlevsel yeniliklerin başında geliyor bu sorun kaydedici. Doğal olarak Vista'da böyle bir özellik yoktu. Dolayısıyla bir sorunla karşılaştığımız zaman ya ekran görüntüsü almaya çalışıyorduk, ya da durumu hızlı bir şekilde birilerine anlatmaya çalışıyorduk. Windows 7 bize bu konuda büyük kolaylıklar sağlamayı hedefliyor belli ki. Zira sorun kaydedici adı verilen bu özellik sayesinde, Windows 7 kurulu işletim sisteminizde bir sorunla karşılaştığınız zaman, kaydetme tuşuna basarak sorunun ne olduğuna dair daha iyi bir tanı koyabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Kayıt tuşuna bastıktan sonra, farenize her tıkladığınızda uygulama, bir adet ekran görüntüsü alıyor. Ekran görüntüleri arasına yorumlarınızı da yazabiliyorsunuz. Böylece sorunu bir başkasına gösterirken kayıt esnasında aldığınız notları başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz.

2 yorum :

  1. Adsız20:13

    Güzel konu olmuş.Teşekürler

    YanıtlaSil
  2. Adsız12:15

    Gayet güzel bilgi.Bu blogta Windows 7 ile ilgili herşey var!

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...