facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 için Ferrari prototip temasıMicrosoft Windows 7 de temalar da bir harika, oldukça özelleştirilebilir bir tema altyapısına sahip. Bir önceki yazımızda Michael Jackson Windows 7 teması'nı da paylaşmıştık. Michael Jackson Windows 7 teması'ından farklı olarak bu temada arkadaşlar sesleri de düzenlemişler, sesler de temaya özel sesler içeriyor. Temanın içinde yüksek kalitede harika 5 Ferrari araba fotoğrafı var masa üstü için, Windows7 de oldukça özelleştirilebilir tema derken bunun içinde masa üstü resimleri fazladan seçerek bunların belirlediğiniz sürelerde değişmesini de ayarlayabiliyorsunuz. Download adresi: go.microsoft.com/?linkid=9676139

Windows7 içinde Windows Movie Marker yok, bunun bilmiyorum çok net bir bilgi değil ama nedeni şöyleymiş; dava açmışlar sanırım diğer birkaç şirket ve o yüzden çıkartmışlar Windows'dan.

Kaynak: blog.wolkanca.com

4 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...