facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 için Deamon Tolls'a alternatif yazılımlar

Tüm dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Daemon Tools programı ne yazık ki Windows 7 üzerinde çalışmıyor. Daemon Tools’un son sürümü olan Daemon Tools Lite versiyonunu Windows 7 üzerinde kurmaya çalıştığınızda öncelikle “This program has known compatibility issues” (Bu yazılımın bilinen uyumsuzluk sorunları var) uyarısı ile karşılaşıyorunuz. Buna rağmen “Run program” (Programı çalıştır) seçeneğini seçerseniz bu sefer de devam etmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı söyleyen bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz. İşte burada sorun başlıyor, programı yüklemek için bilgisayarı her yeniden başlattığınızda ise yine aynı mesajı alıyorsunuz. Yani bir çeşit kısır döngüye girmiş oluyorsunuz. Hiçbir zaman bu aşamanın ötesine geçmeniz mümkün olamıyor.

Tabi ki Daemon Tools Windows 7′de çalışmıyor diye imaj dosyalarını Windows 7 üzerinde kullanamayacaksınız diye birşey yok. Sitemizde başka bir yazıda anlattığımız mükemmel Daemon Tools alternatifi olan Virtual Clone Drive Windows 7 üzerinde sorunsuz olarak çalışıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...