facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Beta Ürün Anahtarı

Windows 7'nizi indirdiniz ama kullanmak için ürün anahtarı almadınız. MSN Messenger kullanıyorsanız bunu yapmak çok kolay! Adım adım anlatıyoruz.

Windows 7'yi indirmek için verdiğimiz bağlantılardan yaptığınız indirme işlemi sapasağlam bittiyse, uzun süreli kullanmak için bir anahtara ihtiyacınız var. en zahmetsiz şekilde ürün anahtarı almak için ise izleyeceğiniz adımları sıralayalım istedik. Öncelikle Microsoft'un TechNethttp://technet.microsoft.com/tr-tr/default(en-us).aspx sayfasına giderek, Windows Live ID'nizle giriş yapmanız gerekiyor. Yani MSN Messenger hesabınız da diyebiliriz. Giriş yapacağınız yer, en üstte sağ tarafta.Dertleri Çözen Adres


TechNet sayfasına giriş yaptıktan ve Live ID doğrulamasını geçtikten sonra ise bir adrese gitmeniz gerekiyor. Bu adres sayesinde, doğrudan karşınıza bir sayfa çıkacak ve size kullanacağınız ürün anahtarını sağlayacak. Aşağıdaki adreslerden bir tanesini, TechNet'i açtığınız sayfada adres satırına yapıştırmanız gerekiyor:

32 bit:
https://www.microsoft.com/betaexperience/scripts/gcs.aspx?Product=tn-win7-32-ww&LCID=1033

64 bit:
https://www.microsoft.com/betaexperience/scripts/gcs.aspx?Product=tn-win7-64-ww&LCID=1033
Windows 7 beta ürün anahtarınız hayırlı olsun. :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...