facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Neden Window Seven kullanmalısınız ?

Microsoft'tan Eric Haddock, Games for Windows internet sitesini güncelledi ve bir PC oyuncusunun Windows 7'ye geçmesi için 7 sebebini sıraladı:

1) Performans: Crysis'in Windows 7'de, XP'ye göre daha iyi çalıştığını ve şu anda her ne oynuyorsanız da Windows 7'de daha da iyi olacağı.

2) Uyumluluk: Servislere, diğer oyunculara, oyunların uluslarlarası versiyonlarına bağlanmaların hepsi Windows 7'de test edildi. Oyununuzun Windows 7'de de çalışacağı.

3) Bulunabilirlik: Sadece "Başlat" tuşundan indirdiğiniz ya da yüklediğiniz oyunu bulabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında bilgi için oyunu kurmanıza gerek olmayacak. Oyun hakkında ek bilgiler sunması ve işinizi kolaylaştırması.

4) Kolay güncellemeler: Yeni Oyun Bulucu, güncellemeler olduğunda sizi uyaracak. Güncellemeler için araştırma yapmanız ya da oyunu kurmanızın gerekmemesi.

5) Direct X 11 desteği: Direct X 11 daha iyi, saf ve basit özellikler ile gelişmiş oyunlar demek. Direct X 11'i desteklemesi.

6) Dokunmatik desteği: Çoğu kullanıcı artık dokunmatik özellikli cihazlara sahip. Windows 7'nin bunların tamamını desteklemesi.

7) Klasikler: Eski oyunlar geri geliyor. Windows 7'nin eski klasiklerden Internet Backgammon, Internet Spades ve Internet Checkers'ı geri getirmesi.

Bakalım bu sebepler Microsoft'un işine ne kadar yarayacak.


KAYNAK:firingsquad.com

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...