facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Kaspersky'den Windows 7 İçin Özel Güvenlik Seti'ni İndirebilirsiniz


Kapersky Windows 7 Özel Güvenlik Seti'ne ait ekran görüntüsü

Kaspersky, üzerinde çalıştığı ve ileride çıkaracağı Özel güvenlik setinin önsürümünü yayınladı.Set, Şu anda Windows 7'nin önsürümleri ile kullanılabiliyor.


Windows 7 İçin hazırlanmış olan Kaspersky Özel Güvenlik Seti'ni buradanindirebilirsiniz.

2 yorum :

 1. 2009 orjinal olmasına rağmen kaspersk ywindows 7 ile uyum saglamadı 3 ay sürem kalmıştı bu virüs puroğramına verdiğim para haram olsun.

  YanıtlaSil
 2. Kis ve kav benimde tercih etmediğim ve önermediğim programlar.Ama millet kullanıyor işte.Benim için güvenlik programı kesin konuşmalıdır.Kasperin bana gösterdiği raporların yarısı tehlikeli dosya değil, tehlikeli dosya olabilir raporu.Ben bu raporlarla boğuşmak istemiyorum.Ve kis kullandığım zamanlarda ağ trafiğini bile durdurduğunu bilirim.Güvenlik programı kesin konuşmaldır.Antiwir gibi tehlike diyorsa o kesin tehlikeli birşeydir.(:

  Ben size ücretsiz programla all-in-on koruma sağlamanız için kendi kullandığım 3 programı önerim.

  Antivirüs olarak ücretsiz olan Avira Antivir Personel.(Ücretsiz en iyi antivirüs programı)

  SpyWare olarak ücretsiz olan Spywareterminatör

  Güvenlik duvarı olarak ücretsiz olan Kerio Personal Friwall (kerio tarih oldu gerçi siz başka bir programda kullanabilirsiniz.)

  Benim kullanıdğım bu 3 programı toplasanız kasper kadar sistem kaynaklarını kullanmıyor.Ve tatmin edici bir güvenlik sağlıyor.Hem ücretsiz hem güvenli.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...