facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

FlashGet Windows 7 ile Tam Uyumlu Versiyonu İndirin

Hiç şüphesiz son zamanların en çok kullanılan programlarından biridir FlashGet. Özellikle yakın zamanda internetin gittikçe hızlanması ve depolama ürünlerinin de ciddi manadan ucuzlaması FlashGet ve benzeri indirme yöneticisi programlarına olan ilgiyi ciddi manada arttırdı.

Windows Vista çıktığında kullanıcılar FlashGet ile bir çok sorun yaşamıştı, zira FlashGet’in o zamanki sürümü Windows Vista üzerinde stabil olarak çalışmıyordu. Ardından Vista uyumlu sürümü yayınlanınca bütün kullanıcılar rahatlamıştı. Windows 7 çıkınca da uyum problemi olacak mı aceba diye düşündüğüm ilk programlardan biriydi FlashGet. FlashGet’in son sürümü olan v1.96′yı indirip kurdum ve Windows 7 üzerinde hiçbir sorun çıkarmadan çalıştığını görünce derin bir oh çektim açıkçası.Windows Vista ilk çıktığındaki gibi yeni sürüm beklememize gerek olmayacaktı çünkü. FlashGet’in Windows 7 ile uyumlu olan 1.96 sürümünü indirmek içi yazının sonundaki linki kullanabilirsiniz.

İndirin FlashGet v1.96 (Windows 7 ile tam uyumlu)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...