facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Microsoft'tan ücretsiz kurtarma-CD'si

Windows'unuz açılmayı bile reddediyorsa işte ilacınız: Microsoft'tan ücretsiz kurtarma-CD'si...

Windows XP artık açılmıyor, önemli dokümanlarınız kayboldu veya sabit diskin ulaşılmayan bir yerinde mi bulunuyor? Eğer bu problemlerle karşı karşıyaysanız Microsoft'un ücretsiz kurtarma-CD'si devreye girebilir. Bu CD'yi ücretsiz olarak indirip anında kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Microsoft, Diagnostic and Recovery Toolset (DaRT) ile aslında kurumsal müşterilerine yöneliyor. Yöneticiler bu set ile firma bilgisayarlarını tekrar hızlandırabiliyor. Fakat önyükleme yapabilen bu CD (bootable) kişisel kullanıcılara da yardımcı olabilir; mesela birden hiçbir şeyin çalışmadığı bir anda. Bir Windows Update sonrası veya yeni bir sürücü kurulumundan sonra bilgisayar hiç açılmıyorsa ya da yanlışlıkla önemli dosyaları sildiyseniz bu CD size yardımcı olacaktır. Eğer tüm kurtarma çabaları boşa çıkarsa araç seti ile önemli dosyalarınızı yedekleyebilir ve sistemi yeniden kurabilirsiniz.

Download: http://download.chip.eu/tr/microsoft-dart_4893855.html

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...